سرهنگ رضا همتی زاد اظهار داشت: علت وقوع این سانحه رانندگی تجاوز Rape به چپ کامیون کِشنده دانگ فنگ با یک دستگاه پراید و سواری پژو 405 بوده است.

وی افزود: این حادثه Incident سه نفر را در دم به کام مرگ فرستاد و باعث زخمی شدن چهار نفر دیگر شد که مجروحان برای درمان به مراکز درمانی ایلام اعزام شدند.

همتی زاده یادآور شد: اما یکی از مجروحان به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت شد و جمع قربانیان این حادثه رانندگی به چهار نفر رسید و دیگر مجروحان تحت مداوا هستند.

وی گفت: فوت شدگان و مصدومان همگی سرنشینان خودرو پراید و از زائران اربعین و ساکن استان قم بوده اند که به علت بی احتیاطی راننده کامیون دچار سانحه تصادف Crash شده اند.

وی با اشاره به بارش باران و نزولات جوی تاکید کرد: رانندگان در جاده های برون شهری با توجه به لغزنده و مه آلود بودن بودن مسیر و کاهش دید افقی جوانب احتیاط در رانندگی را رعایت کنند.

وی از رانندگان خواست: از تجاوز به چپ، سبقت و سرعت غیر مجاز، خستگی و خواب آلودگی در حین رانندگی پرهیز کنند و از در فصول سرد سال تجهیزات لازم زمستانی با خود داشته باشند و از سلامت برف پاک کن ماشین خود اطمینان حاصل کنند.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟