به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، ساعت 14:15 روز گذشته آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان قزوین، خیابان سبحانی به سامانه 125 اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه 85، پنج و گروه امداد و نجات یک را به محل حادثه Incident اعزام کرد.

13970617162118355152884010
سید مصطفی جعفری؛ افسر آماده منطقه پنج عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در محل حادثه یک ساختمان دو طبقه مسکونی دیده می‌شد که طبقه دوم آن طعمه شعله‌های آتش شده و دود زیادی از آن به بیرون زبانه می‌کشید.
وی افزود: طبقه اول این ساختمان به کارگاه نجاری تبدیل شده و با توجه به مملو بودن آن از چوب و مواد قابل اشتعال، احتمال سرایت به اطراف و گسترش آتش‌سوزی زیاد بود.
جعفری خاطرنشان کرد: نیروهای عملیات به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه نخست بعد از قطع جریان برق و گاز، با استفاده از لوله‌های آبدهی خود را به کانون آتش‌سوزی رساندند و مشغول خاموش کردن آتش شدند، گروه دوم نیز با استفاده از تجهیزات انفرادی برای جست‌وجو به طبقه دوم رفته و دو مرد چهل و پنجاه ساله را که در میان دود دچار سوختگی شده بودند از محل حادثه خارج و به فضای باز منتقل کرده و سپس تحویل امدادگران اورژانس دادند.

13970617162155761152884210
بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان با تخلیه دود از ساختمان و ارائه تذکرات ایمنی به مأموریت خود پایان دادند همچنین نشت گاز باعث انفجار و آتش‌سوزی در طبقه دوم شده که البته بررسی‌های بیشتری برای تعیین علت دقیق حادثه در حال انجام است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این مرد را می شناسید؟! / او کارمند بانک بود! + عکس

اعتراف و دستگیری های جدید در پرونده رسوایی اخلاقی شورای شهر بابل

فوری / رامین حسین پناهی اعدام شد + عکس

انفجار جلسه محرمانه سران حزب دموکرات با 5 موشک نقطه زن ایران + فیلم و عکس

قتل تکان دهنده در ارومیه / زنی شوهر خود را زنده زنده آتش زد

حمله سپاه پاسداران به اقلیم کردستان+ فیلم

این زن موطلایی را می شناسید ؟/او مقابل بانک ها کمین می کند+عکس چهره باز

حمله وحشتناک مارها به گچساران! /53 مار صید شدند! + عکس

راز اجساد 2 زن بدون لباس درون چمدان + تصاویر

تجاوز پدر به دختر 14 ساله اش جلوی دوربین!

عملیات سپاه برای دستگیری 5 عضو فاسد شورای شهر بابل + جزئیات رسوایی با یک زن

اعدام مادر مقابل چشمان فرزندش+عکس

اقدام شوم تازه داماد با دستور برادرعروس! + عکس و گفتگو

آیا این خبر مفید بود؟