خبر ویژه :

حوادث کدخبر: 373244 ارسال پرینت 2057

حوادث رکنا: با اقدام به‌موقع راننده قطار در بلوار داراب ساری، یک زن از مرگ حتمی بر اثر برخورد با قطار نجات پیدا کرد.

حجم ویدیو: 6.71M | مدت زمان ویدیو: 00:00:49

روز گذشته خبر خودکشی Suicide زنی روی ریل راه‌آهن در ساری در کانال و گروه‌های تلگرامی منتشر شد که با اقدام راننده قطار، از این اقدام جلوگیری شد.

در همین ارتباط یوسف گران‌پاشا مدیرکل راه آهن شمال در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با تأیید این خبر توقف لوکوموتیو در بلوار داراب ساری توسط راننده آن اظهار کرد: عصر روز گذشته قطار گرگان، پل Bridge سفید در نزدیکی ایستگاه ساری به دلیل حضور فردی روی ریل توسط راننده آن متوقف شد.

وی درباره بحث خودکشی این فرد خاطرنشان کرد: ما مرجعی نیستیم که این خبر را تایید و یا تکذیب کنیم اما این زن به هر دلیلی در هنگام عبور قطار بر روی ریل قرار داشت و در هنگام نزدیک شدن قطار هم از روی ریل کنار نرفته که با هوشیاری راننده و توقف لوکوموتیو از طریق سیستم ترمز سریع مانع برخورد قطار با وی شد.

مدیرکل راه آهن شمال با بیان اینکه از شیرگاه تا بهشهر ریل راه‌آهن از نزدیکی و در برخی شهرها از میان شهر عبور می‌کند افزود: ترمزهای بسیاری در این مسیر با وجود هزینه دار بودن انجام می‌شود چراکه ارزش جان مردم بالاتر از آن است، دو لوکوموتیو ران در قطار وجود دارد که یک نفر به ریل توجه داشته و مسؤول کنترل و نگاه به ریل است تا از مسائل اینچنینی جلوگیری کند.

گران‌پاشا گفت: فردی که روز گذشته روی ریل قرار داشت با اقدام به موقع و هوشیاری راننده قطار نجات یافت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها