کدخبر: 372800 ارسال پرینت 91

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران کلانتری ۱۶ منظریه شهرکرد حین گشت زنی در حوزه استحفاظی یک دستگاه لپ تاپ، چهار برگ چک حامل جمعا به مبلغ ۹۵ میلیون ریال و دو کارت عابر بانک همراه با رمز را در سطح خیابان پیدا و به صاحبش برگرداندند.

سردارغلامعباس غلامزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران از کشف کالای قاچاق Contraband 200 میلیونی در شهرستان بروجن خبر داد و اظهار داشت: ماموران پاسگاه انتظامی دوراهان حین کنترل محور لردگان به بروجن یک دستگاه خودرو وانت پراید مشکوک به حمل کالای قاچاق را با هماهنگی مرجع قضایی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو انواع کالای خارجی قاچاق شامل یخچال، تلوزیون، جارو برقی، آب سردکن، ماشین لباس شویی، ماشین رخت خشک کن و قهوه ساز به ارزش 200 میلیون ریال کشف و راننده این وانت بار دستگیر شد.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کشف بیش از 13هزار نخ سیگار قاچاق در شهرکرد بیان کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس Police با عنایت به تدابیر مقام معظم رهبری در سال 97 مبنی بر حمایت از کالای ایرانی طرح برخورد با قاچاق کالا در سطح صنوف شهرکرد در ایام نوروز را به مرحله اجرا گذاشتند.

غلامزاده خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح 1261 واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفت که از تعدادی از این صنوف 13 هزار و880 نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و متصدیان متخلف جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی به متصدیان صنوفی که در امر توزیع کالای قاچاق فعالیت دارند هشدار داد: در سال حمایت از کالای ایرانی فرماندهی انتظامی استان با این افراد برخورد قاطع و قانونی کرده و متخلفین را به مراجع قضایی معرفی می‌کند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از پیدایش یک دستگاه لپ تاپ وتعدادی چک حامل ومدارک یک شهروند شهرکردی توسط عوامل کلانتری 16 منظریه و امانت داری و صحت عمل ماموران در تحویل به صاحبش خبر داد و تصریح کرد: استوار احسان کریمی و وظیفه یحیی شاهوردی ماموران کلانتری 16 منظریه شهرکرد حین گشت زنی در حوزه استحفاظی یک دستگاه لپ تاپ، چهار برگ چک حامل جمعا به مبلغ 95 میلیون ریال و دو کارت عابر بانک همراه با رمز را در سطح خیابان پیدا کردند.

وی افزود: پس از پیگیری‌های زیاد صاحب لپ تاپ و مدارک مذکور شناسایی و در کمال امانت داری و صحت عمل اموال با تنظیم صورت جلسه به وی تحویل گردید.

غلامزاده با اشاره به ابراز خرسندی و رضایت این فرد از اقدام خداپسندانه ماموران تاکید کرد: به منظور ارج نهادن به این عمل و الگوسازی رفتارهای شایسته از این دو مامور وظیفه شناس تقدیر به عمل آمد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها