حوادث کدخبر: 226067 ارسال پرینت 33

رکنا: صبح امروز کودک سه ساله سپیدانی که مشغول بازی در خودروی پراید پدرش بود ناگهان در میان شعله های آتش گرفتار و متاسفانه در این حادثه تلخ جان خود را از دست می دهد.

به گزارش رکنا، وحید حق پرست مسئول ایستگاه آتش نشانی سپیدان در این خصوص خاطرنشان کرد: آتش سوزی خودروی پراید در زمین کشاورزی روستای خلیلی سبب سوختگی شدید کودک 3 ساله شد. وی افزود: این خودرو خاموش بوده و در زمین کشاورزی کنار پدر ومادر که در حال برداشت محصول پیاز بودند به دلیل نامعلومی دچار حریق شده است. حق پرست تصریح کرد: پسر بچه حدود3 ساله که در داخل این خودرو در حال بازی بود محبوس شده بود دچار سوختگی شد.
مسئول آتش نشانی سپیدان با بیان اینکه علت آتش سوزی مشخص شد.طی کارشناسی به عمل آمده از کل خودرو حریق ازقسمت صندوق عقب خودروسمت چپ شروع شده که علت آن اتصالی درسیستم برق خودرو در چراغ عقب وسوختن سیم کشی عقب خودروکه درکنار رگلاتور گاز مخزن کپسولCNG میباشداعلام میگردد، افزود: جسد این کودک خردسال برای تحقیقات بیشتر به پزشک قانونی منتقل شد.
حق پرست افزود: علی رغم حضور به موقع آتش نشانی و عوامل اروژانس 115متاسفانه به علت ناگهانی بودن حادثه قادر به نجات این پسر بچه نبودند.

حق پرست مسئول آتش نشانی سپیدان ضمن اعلام همدردی با خانواده حادثه دیده از خانواده ها خواست تا نسبت به رعایت اصول ایمنی و مراقبت بیشتر از فرزندان خردسال خود کوشا باشند تا چنین صحنه های دردناکی برای والدین رقم نخورد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 


اخبار زیر را از دست ندهید:

پروین و دخترش روی‌نیمکت پرسپولیس+عکس

چهره دختر 14 ساله با انفجار سیگار برقی سوخت + عکس

خانم پلیس کودک 3 ساله‌اش را به کشتن داد

مردان عرب در دام باند ازدواج موقت زنان در مشهد / این توریست ها را به خانه ای در خارج از شهر می بردند و ...

اعتراف جوانی که برای دو النگو، آدم کشت! + عکس قاتل در بازسازی

فیلم لحظه حمله 4 خرس سیاه به ماشین شاسی بلند در جاده + عکس

 

چهره متفاوت گلاره عباسی پس از رفتن به سالن زیبایی! +عکس

مهراوه شریفی نیا پس از 6 ماه با انتشار این عکس به اینستاگرام بازگشت! +عکس

چهره ستاره و لاله اسکندری در مراسم ختم پدرشان +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر