اولین عکس چهره باز کلثوم قاتل سریالی مردان مازنی / بازسازی خانه به خانه 7 قتل سریالی + جزییات

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، 8:30 صبح امروز کارآگاهان پلیس آگاهی مازندران همراه تیم تشخیص هویت و بازپرس پرونده همراه کلثوم که در بازداشت پلیس قرار دارد به خانه قربانیان این جنایت های سریالی رفته و بازسازی صحنه های قتل را یکی پس از دیگری انجام دادند و این در حالی بود که برخی خانواده ها با دیدن کلثوم شوک زده بودند و باور نداشتند این زن که یک روز به عنوان نامادری کنار پدرشان بوده با سناریویی ماهرانه دست به قتل پدرانشان زده است.

دختر مرحوم عمرانی پس از اتمام بازسازی صحنه قتل پدرش به خبرنگار رکنا گفت: کلثوم امروز با وقاحت تمام در چشمان ما نگاه کرد و گفت که من به پدر شما قرصی نداده ام او خودش قبل از ازدواج با من هم این دارو را مصرف می کرد در صورتی که پدر من سواد خواندن و نوشتن نداشت برای همین نمی توانست همچین دارویی را از داروخانه تهیه کند.

خانم عمرانی در ادامه گفت: این زن امروز کاملا منکر همدست بودن دختر و دامادش در قتل ها بوده است و ادعا می کند که واسطه هایی که او را به ما معرفی کردند هم نمی شناسند.

بنا بر این گزارش، شنیده ها حاکی از آن است 2 تن دیگر در این قتل ها که همدست یا مطلع بودند دستگیر شده اند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

کدخبر: 925548 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟