به گزارش رکنا،"آیریس جونز" 80 ساله خانم مسن بریتانیایی می‌گوید بی‌تاب ازدواج با "محمد احمد ابراهیم" مرد جوان 35 ساله بیکار مصری بوده است.

او می‌گوید از طریق چت در فیسبوک با این پسر آشنا و عاشق او شد. این خانم بازنشسته بریتانیایی قصد دارد به زودی با این پسر مصری ازدواج کند. پس از چند روز چت کردن آنان تصمیم گرفتند در قاهره با یکدیگر ازدواج کنند اما مدارک لازم را در اختیار نداشتند. همچینن، خانواده ایریس نیز مخالف این تصمیم او بودند.

روزنامه "میرر" در این باره می نویسد: "او می‌گوید محمد به دنبال پول و یا گذرنامه بریتانیایی نیست. او برای ثروت من با من ازدواج نمی‌کند من مستمری‌بگیر و بازنشسته هستم و فرد ثروتمندی نیستم. او می‌گوید در مصر آنان به بهترین رستوران‌ها می‌رفتند و به طور مساوی صورتحساب را پرداخت می‌کردند.

ایریس می‌گوید: "من سال‌ها تلاش کردم تا سایرین را خوشحال کنم اکنون می‌خواهم پیش از مرگ با مردی که عاشق‌اش هستم ازدواج کنم. من همیشه قدری شورشی بودم. این مرد برای من عالی است".

او می‌گوید ماه نوامیر گذشته برای دیدار با این مرد جوان مصری به قاهره رفت. او اشاره می‌کند زمانی که قد بلند محمد را دیده بود شوکه شد.

آیریس هر هفته 200 پوند مستمری بازنشستگی و کمک خرج برای ناتوانی جسمانی دریافت می‌کنند. ایریس می‌گوید دیدار با محمد برایش شگفت‌انگیز بود و احساس می‌کرد دوباره تبدیل به دختری جوان شده است. او 40 سال پیش از شوهر سابق‌اش طلاق گرفته بود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟