حجم ویدیو: 5.10M | مدت زمان ویدیو: 00:00:49

 به تازگی فیلمی در یکی از شبکه های تلویزیونی ترکیه جنجالی به پا کرده است که یک ایرانی هازل کایا خانم بازیگر معروف 28 ساله ترکیه ای را تهدید به قتل کرده است.

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، در این فیلم جنجالی این گونه آمده است، که هازل کایا بازیگر ترکیه ای از سوی یک فرد منحرف مورد آزار و اذیت لفظی قرار گرفته است و وی را تهدید به مرگ کرده است.

هازل کایا عنوان کرده : این مرد منحرف پیام داده است که "یا باید مال من بشی یا مرگ." ، بعد از بررسی های صورت گرفته توسط این هنرپیشه ترکیه ای وی متوجه شده است که این حرف ها و تهدیدات از سوی یک طرفدار ایرانی بوده است.

این هنرپیشه جوان به دنبال این اتفاق برای پیدا کردن شخصی که تهدیدش کرده است از اداره اتباع خارجی پلیس درخواست کمک کرده و علیه این فرد تهدید کننده به دادگاه شکایت می کند.

روز برگزاری جلسه دادگاه هازل کایا به دادگاه رفته در حالیکه مرد مزاحم مفقود بوده و در جلسه دادگاه حضور نیافته است.

این بازیگر 28 ساله ترکیه ای ادعا می کند، این مردم ایرانی مزاحم وی را همسر خود خطاب کرده است و گمان می کند هازل کایا همسرش است.

در برنامه تلویزیونی که از یکی از شبکه های ترکیه ای منتشر شد خانم روانشناس برنامه به تحلیل این اتفاق پرداخت و گفت: متاسفانه این افراد به اختلال شیزوفرنی مبتلا هستند و تصور می کنند با فرد مورد علاقه شان ازدواج کرده اند. در حالیکه متوجه شدیم طرفدار رمانتیک ایرانی این بازیگر 28 ساله اصلا چنین تفکری ندارد.

نام این مرد ایرانی "عیسی - ک"  است و هنوز مشخص نیست در ایران  یا کشوری دیگر سکونت دارد ، در حال حاضر این پرونده در محاکم قضایی ترکیه در حال بررسی است تا فرد مزاحم دستگیر شود.

بخشی از زندگینامه هازل کایا

هازال کایا اولین نقش مهم خود را در سریال گنجو ایفا کرد و پس از آن در سال ۲۰۰۸ در سریال عشق ممنوع در نقش نیهال زیاگل ظاهر شد. وی بخش عمدهٔ محبوبیت خود را مدیون بازی در سریال بسیار موفق اسمش را فریحا گذاشتم (به ترکی استانبولی: Adını Feriha Koydum) می‌باشد.

او در این سریال که در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ از شبکهٔ شو تی وی پخش می شد , نقش دختری فقیر به نام فریحا را بازی می‌کرد که به مشهورترین و ثروتمندترین پسر در دانشگاه علاقه‌مند می‌شود.

در این مجموعه نقش مقابل او را چاعاتای اولوسوی بازی میکرد. وی به جز مجموعه‌های تلویزیونی در فیلم‌ها و تبلیغات مختلفی ایفای نقش کرده و جوایز بسیاری را از آن خود ساخته است. هازال کایا پس از دو سال عدم حضور در تلویزیون، در سال ۲۰۱۷ با سریال حکایت ما نقش ایفا کرد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت. هازال دراین سریال در مقابل بوراک دنیز ستارهٔ سریال عشق حرف حالیش نمیشه به ایفای نقش می‌پردازد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟