کشاورزان آمریکایی از ترامپ حمایت کردند + جزئیات

به گزارش رکنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، با وجود اینکه سیاست های ترامپ ضربه و خسارات زیادی به بخش کشاورزی آمریکا وارد کرده ولی تعداد زیادی از کشاورزان آمریکایی گفته‌اند که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوامبر از ترامپ حمایت می کنند.

بر اساس این گزارش، جنگ های تجاری ترامپ با چین، مکزیک و کانادا فشار زیادی را به بخش کشاورزی آمریکا وارد کرده و بازارهای این کشورها را به روی کشاورزان آمریکایی بسته و قیمت محصولات کشاورزی را به شدت کاهش داده است.

شیوع ویروس کرونا نیز ضربه مهلکی به بخش کشاورزی آمریکا وارد کرده است. در حالی که سیاست های ترامپ در 4 سال اخیر فشار زیادی را به کشاورزان وارد کرده ولی همچنان انتظار می رود که او در انتخابات 3 نوامبر در بین کشاورزان به پیروزی قاطعی دست یابد.

یک کشاورز در این باره گفت: من بخش زیادی از پول و درآمدم را در دوره ریاست جمهوری ترامپ از دست دادم، این واقعا یک جرم است، ویروس کرونا نیز ضربه محکم دیگری به من وارد کرد ولی می خواهم به ترامپ رای بدهم زیرا نگران کشور هستم.

وی افزود: نگرانی من نسبت به مسائل اجرای قانون، مهاجرت و سیاست های لیبرال و همین طور تعصب بی پایه و اساس رسانه های خبری علیه ترامپ است. همین مسائل باعث می شود تا بار دیگر به ترامپ رای بدهم هرچند سیاست های تجاری او موجب شد در سال 2019 میلادی 265 هزار دلار درآمد را از دست بدهم. من به خاطر سیاست های تجاری ترامپ به او رای نمی دهم چرا که با سیاست های تجاری اش مخالفم. من به خاطر یک تصویر بزرگتر به ترامپ رای می دهم.

بررسی سرویس اطلاعات کشاورزی دی تی ان در ماه اوت نشان می دهد میزان حمایت کشاورزان از ترامپ به 71 درصد رسیده است، این رقم در ماه آوریل به 89 درصد رسیده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟