مرگ ۱۶۸ بیمار مبتلا به کرونا در ایتالیا طی ۲۴ ساعت گذشته

آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز سه‌شنبه اعلام کرد در 24 ساعت گذشته 168 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

بدین ترتیب آمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 631 نفر رسیده است تا این کشور همچنان بعد از چین -که از آن به‌عنوان مبدأ شیوع ویروس کرونا نام برده می‌شود- بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا را در جهان داشته باشد. ایتالیا در 24 ساعت گذشته مرگبارترین روز خود را از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این کشور پشت سر گذاشته است.

آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا همچنین تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را نیز 10149 نفر اعلام کرده است که این رقم در مقایسه با رقم اعلام‌شده در روز گذشته 977 نفر افزایش نشان می‌دهد.

دوشنبه شب «جوزپه کونته» نخست‌وزیر ایتالیا اعلام کرد که اقدامات مربوط به مبارزه با بیماری کرونا -که پیش از این در شهرهای شمالی این کشور به‌ خصوص در ایالت لومباردی اجرا می‌شد- از این پس در سراسر این کشور لازم‌الاجرا خواهد بود.

کونته اعلام کرد مردم این کشور تنها برای سفرهای کاری و موارد اضطراری اجازه سفر خواهند داشت. او همچنین اضافه کرد منطقه حفاظت شده تنها به چند استان محدود نمی‌شود و کل کشور را شامل خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟