به گزارش رکنا، در دیدار وزیر امور خارجه کشورمان و وزیر امور خارجه عمان روابط دو جانبه و مسائل منطقه مورد گفتگو ‌و‌ تبادل نظر قرار گرفت.

دیدار وزرای امور خارجه ایران و کرواسی در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ

وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کرواسی در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و موضوعات مورد علاقه دو کشور را مورد گفتگو قرار دادند.

دیدار و گفتگوی دکتر ظریف با وزیر خارجه فنلاند در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ

دکتر ظریف با وزیر خارجه فنلاند در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفتگو کردند.

دیدار وزرای امورخارجه ایران و چین در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ

وزرای امورخارجه جمهوری اسلامی ایران و چین طی دیداری در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ در خصوص برجام، مسائل منطقه غرب آسیا ، شهادت سردار سپهبد سلیمانی و هواپیمای اوکراینی گفتگو و تبادل نظر کردند.

دکتر ظریف در این دیدار از مدیریت چین در خصوص کرونا تمجید و از همکاری دولت چین در زمینه کمک به خروج دانشجویان ایرانی از ووهان تشکر کرد. وزیر امور خارجه چین نیز از همکاریهای کشورمان دراین زمینه تشکر و قدردانی کرد.

دیدار وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری چک در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ

وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری چک بعد از ظهر امروز در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ با با یکدیگر دیدار کردند.

وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری چک بعد از ظهر امروز در حاشیه نشست کنفرانس امنیتی مونیخ با با یکدیگر دیدار و در خصوص موضوعات روابط دوجانبه ، برجام و همچنین شرایط منطقه خلیج فارس و غرب آسیا گفتگو و تبادل نظر کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟