به گزارش رکنا به نقل از یورونیوز ، پلیس ایالت کنتیکت به دنبال بازداشت خوزه سیمس، ۲۹ ساله است. او مظنون به بر هم زدن نظم عمومی همراه با خطر آسیب زدن به یک کودک است.
پلیس آمریکا بر این باور است که این مظنون اکنون در نیویورک به سر می برد. او پس از آنکه از حضور در جلسه دادگاه سر باز زد در فهرست افراد فراری پلیس قرار گرفت.
برت جانسون از مسئولان پلیس ایالت کنتیکت روز چهارشنبه در صفحه فیسبوک اداره پلیس شهر تورینگتون اعلام کرد که خوزه سیمس با او در فیسبوک تماس گرفته و اعلام کرده است در صورتی که اعلامیه پلیس برای بازداشت او لایک کافی کسب کند خود را تسلیم پلیس خواهد کرد.
برت جانسون افزوده که موفق شده است در مورد تعداد لایک های درخواستی با خوزه سیمس مذاکره کند و تعداد مورد نیاز را از ۲۰ هزار لایک به ۱۵ هزار کاهش دهد.
این توافق جنجال ساز از سوی یک کارشناس امور جنایی «غیر اخلاقی» توصیف شده است. ماکی هابرفلت، کارشناس امور جنایی و نظارت بر روند اخلاقی امور پلیس این توافق را «غیراخلاقی» می داند. وی توافق به دست آمده را «صد در صد دغل کاری» توصیف کرده و از پلیس کنتیکت برای توافق با مظنون انتقاد کرده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

534x445_cmsv2_adf8eaba-080c-51b1-a797-a7bc026be139-3910288

آیا این خبر مفید بود؟