به گزارش رکنا؛ برنامه واتس‌اپ بدلیل مشکلات داخلی از دسترس تمامی کاربران، خارج شده است. گزارشات زیادی از شکایات کاربران از غیرفعال شدن این پیام‌رسان پرطرفدار منتشر شده است، اما تاکنون شرکت فیسبوک هیچ‌گونه اطلاعات رسمی درباره مشکلاتش در اختیار کاربران قرار نداده است. مشکل اصلی این پیام‌رسان در حال حاضر ارسال و دریافت پیام‌ها است و این مشکل به مراتب در اروپا شدیدتر است. اما قسمت‌هایی از آسیا و آمریکا شمالی نیز از این اختلال رنج می‌برند.

جدی‌ترین اختلال واتس‌اپ

این جدی‌ترین اختلال این برنامه در یک سال اخیر است، آخرین بار در ماه مارس سال پیش واتس‌اپ دچار مشکل شد که حدودا یک روز کامل از دسترس خارج شده بود. بیش از ۵۰۰ میلیون نفر روزانه از این برنامه استفاده می‌کنند که این باعث شده تعداد زیادی از این افراد گلایه‌های خود را در فیسبوک و توئیتر منتشر کنند.

تا به حال سخنگوی این برنامه هیچ واکنشی به این دسته از اعتراضات نشان نداده است. گفتنی است یک خبرنگار اخیرا مدعی شده که این برنامه یکی از بدترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است چرا که در سال گذشته حدود ۶۲۳۶ ساعت اختلال داشته است. لازم به ذکر است که این اختلال در بخش‌هایی اندکی از انگلیس، اروپا و آسیا برطرف شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟