کدام سهام‌ ارزش خرید دارد؟

بورس / شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۲۷هزار و ۴۱۲واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۷۴۵هزار و ۷۶۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸میلیارد و ۹۶۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۵هزار و ۶۷۴میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۷۴۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش رکنا، بر این اساس سهامداران شرکت‌های نیرو محرکه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و پتروشیمی خراسان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان اصفهان، سیمان هرمزگان و سیمان شاهرود بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۳میلیارد و ۸۵۲میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲هزار و ۲۷۶میلیارد تومان در ۹۴۶هزار و ۷نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۵۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۶۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های داروسازی تولید دارو، تولید برق ماهتاب کهنوج و کشت و صنعت دشت خرمدره بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بیمه دی، آ.س.پ و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟