مهاجرت تحصیلی ارزان با سیم آخر

 

تحصیل رایگان در آلمان

آلمان سومین سیستم آموزشی برتر دنیا را در اختیار دارد و یکی از قدرتمندترین اقتصادهای دنیا به‌حساب می‌آید. نرخ بیکاری ۳/۷ درصدی این کشور باعث شده آینده شغلی دانشجویان خارجی در این کشور شرایط خوبی داشته باشید. شما می‌توانید حین تحصیل در این کشور تا ۲۰ ساعت در هفته کار دانشجویی داشته باشید و رزومه خود را برای ورود به بازار کار پس از تحصیل بهبود ببخشید. 

علاوه‌بر همه مزایایی که گفته شد، تحصیل در دانشگاه‌های دولتی آلمان رایگان است. یعنی شما فقط با داشتن تمکن مالی یک سال زندگی در آلمان می‌توانید ویزای تحصیلی این کشور را دریافت کنید. همانطور که می‌دانید یکی از بزرگترین چالش‌های مهاجرت، مسائل مالی است؛ آلمان با امکان تحصیل رایگان این چالش را تا حدودی حل کرده است. هر کدام از دانشگاه‌های این کشور هم با بورسیه‌های رقابتی از دانشجویان برتر (معدل‌های برتر) حمایت می‌کنند. یعنی شما با ارائه معدل خوب می‌توانید کمک‌هزینه زندگی هم دریافت کنید. کار دانشجویی هم به شما کمک می‌کند هزینه‌های زندگی را کاهش دهید. 

اگر به اخذ ویزای تحصیلی آلمان با سیم آخر علاقه دارید، کافی است همین الان وارد سایت شده و روی مشاوره رایگان کلیک کنید.  

خدمات سیم آخر برای تحصیل رایگان در آلمان

ما در سیم آخر با تجربه بیش از ۲۰۰۰ پرونده موفق پذیرش و ویزا و درصد موفقیت ۸۰ درصدی کنار شماییم تا با کمترین استرس و چالش در مسیر درست قدم بردارید.

در جلسه مشاوره رایگان ما مسیر مهاجرت تحصیلی را به شما نشان می‌دهیم و بعد از بررسی شرایطتان به شما می‌گوییم برای چه کشورهایی شانس بهتری دارید. در ادامه انتخاب با شما است که با ما قرارداد امضا کنید تا پیگیری‌ کارهای مهاجرتتان را از صفر تا صد انجام دهیم. در صورتی که شرایط تحصیل در آلمان را داشته باشید و انتخاب شما این کشور باشد، این خدمات را به شما ارائه خواهیم داد:

  • پیدا کردن دانشگاه و رشته‌ی مناسب با توجه به سوابق تحصیلی شما
  • ارائه لیست مدارک مورد نیاز و نظارت به روند تکمیل مدارک
  • ویرایش رزومه و انگیزه‌نامه با توجه به استانداردهای دانشگاه و سفارت
  • اقدام برای پذیرش و ویزا
  • خدمات ترانسفر
  • و پاسخ به هر سوالی که در این مسیر برای شما پیش می‌آید

در صورتی که قصد تحصیل در آلمان با سیم آخر را داشته باشید، ما یک کارشناس به شما اختصاص می‌دهیم که در تمام پروسه تا زمان صدور ویزا همراه شما است. بعد از صدور ویزا هم با خدمات ترانسفر برای مستقر شدن در مقصد کنار شما خواهیم بود. هدف ما این است از تجربه کارشناسان خود استفاده کنیم تا سختی‌های مسیر مهاجرت تا حد ممکن برای شما کاهش پیدا کند. 

مهاجرت تحصیلی با سیم‌ آخر

پکیج کامل مهاجرت تحصیلی با سیم‌ آخر

سیم آخر قصد دارد بخش‌های مختلف مهاجرت تحصیلی را پوشش دهد و دغدغه‌های متقاضیان را به حداقل برساند. در همین راستا اگر هنوز به سطح زبان مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به آلمان نرسیده‌اید، اصلا جای نگرانی نیست؛ چرا که با کلاس‌های کاملا خصوصی، فشرده و آنلاین سیم‌آخر می‌توانید در کمترین زمان ممکن به سطح مورد نظرتان برسید. کلاس‌های ما توسط پشتیبانی نظارت می‌شوند و فیلم ضبط شده هر جلسه بعد از پایان جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد. برای شروع مسیر با سیم آخر کافی است وارد لینک زیر شده و روی مشاوره رایگان کلیک کنید:

موسسه مهاجرت تحصیلی سیم آخر

 

کدخبر: 877809
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟