طرح پیش فروش محصولات سایپا ویژه طرح حمایت از خانواده

ثبت نام سایپا امروز با توجه به برخی طرح‌ها و محدودیت‌ها انجام می‌شود که یکی از آن‌ها حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این طرح و برخی نکات مربوط به آن ارائه خواهیم کرد.

ماشین‌های این دوره ثبت نام سایپا

این دوره ثبت نام سایپا، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است. در این دوره خودروهای متفاوتی وجود دارند که افراد می‌توانند برای دریافت آن‌ها درخواست دهند. خودروهای این طرح به شرح زیر است.

1- ساینا (S) دوگانه سوز

ساینا (S) دوگانه سوز اولین خودروی موجود در این طرح است که افراد برای دریافت آن باید 114.250.000 تومان را به عنوان مبلغ علی‌الحساب پرداخت کنند. باقی مبلغ این خودرو بر اساس قیمت روز خودرو از فرد دریافت می‌شود و افراد آن را در شهریور تا بهمن 1402 تحویل خواهند گرفت.

2- کوییک (GX)

کوییک (GX) دومین خودرویی است که در این دوره ثبت نام سایپا می‌توان برای دریافت آن اقدام کرد. مبلغ علی‌الحساب برای دریافت این خودرو 112.650.000 میلیون تومان است و مانند خودروهای دیگر موجود در این طرح، مابقی مبلغ آن با توجه به قیمت روز خودرو محاسبه می‌شود و زمان تحویل آن شهریور الی بهمن 1402 خواهد بود.

کوییک (R) اتوماتیک

3- کوییک (R) اتوماتیک

افراد می‌توانند در این دوره برای ثبت نام سایپا کوییک (R) اتوماتیک نیز اقدام کنند. برای دریافت این خودرو هر شخص باید 148.675.000 میلیون تومان به عنوان علی‌الحساب پرداخت کنند. این خودرو هم مانند سایر خودروهای موجود در این طرح قیمت آن با توجه به قیمت روز محاسبه خواهد شد و زمان تحویل آن شهریور تا بهمن 1402 خواهد بود.

4- کوییک (R) مدل (GX)

کوییک (R) مدل (GX)

آخرین خودروی موجود در این دوره ثبت نام سایپا، خودرو کوییک (R) مدل (GX) است. افراد باید مبلغ 117.623.000 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب سایپا واریز کنند. زمان تحویل این خودرو شهریور تا بهمن 1402 است و قیمت تمام شده آن با توجه به قیمت روز محاسبه خواهد شد.

نکاتی در خصوص این دوره ثبت نام سایپا ویژه حمایت از خانواده

در خصوص این طرح نکاتی وجود دارد که عدم توجه به آن باعث بروز برخی مشکلات برای افراد خواهد شد. از مهم‌ترین نکاتی که در خصوص این طرح باید به آن‌ها توجه شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • توجه داشته باشید که زمان تحویل خودروهای این طرح هفته چهارم ماه‌های ذکر شده است.
  • نکته دیگری که در خصوص این طرح وجود دارد، افراد برای ثبت نام در این طرح باید گواهینامه داشته باشند و محدودیت 48 ماهه عدم خرید محصولات نیز وجود خواهد داشت.
  • هر فرد تنها می‌تواند برای خرید یک خودرو در این طرح ثبت نام کند.
  • تنها مادرانی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که حداقل دو فرزند داشته باشند و یکی از آن‌ها از تاریخ 19 آبان 1400 به بعد به دنیا آمده باشد.
  • برای شرکت در این طرح باید به سایت ثبت نام سایپا به آدرس اینترنتی (saipa.iranecar.com) مراجعه شود.
  • حداقل سن برای ثبت نام در این طرح 18 سال است.
  • افرادی که پلاک انتظامی فعال دارند نمی‌توانند در این طرح ثبت نام سایپا شرکت کنند.
  • امکان صلح و انتقال خودرو به صورت وکالتی برای این خودروها وجود ندارد.
  • شماره تلفنی که در سایت وارد می‌شود باید به نام فرد متقاضی باشد.

جمع‌بندی

شرکت خودرو سازی سایپا برای عرضه بهتر خودرو به بازار و کنترل قیمت اقدام به برگزاری دوره‌های متفاوت پیش فروش محصولات خود کرده است. یکی از این دوره‌ها که به تازگی مهلت ثبت نام در آن به پایان رسیده به حمایت از خانواده اختصاص داشته است. مادرانی که حداقل دو فرزند داشته باشند که یکی از آن‌ها از 19 آبان 1400 به بعد باشد، می‌توانند در این دوره شرکت کنند و برای دریافت یکی از چهار خودروی موجود در آن درخواست دهند.

این خودروها شامل ساینا (S)، کوییک (GX)، کوییک (R) اتوماتیک و کوییک (R) مدل (GX) می‌شود. قیمت این خودروها با توجه به قیمت زمان تحویل محاسبه خواهد شد و زمان تحویل آن از شهریور تا بهمن 1402 خواهد بود.

کدخبر: 863524
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟