سفربازی بهترین پلتفرم رزرو هتل و اقامتگاه در ایران

طبیعی است که نعمت‌های خدا تنها در یک مکان بخصوص انباشته نشده است. بنابراین برای بهره‌مند شدن از این نعمت‌ها، باید سفر کرد. اما برای سفر کردن، یک سری اقدامات نیز باید انجام داد؛ رزرو هتل یا اقامتگاه مناسب، به همراه داشتن ابزار و وسایل مناسب و همراه داشتن یک همسفر خوب.

هر کدام از این موارد در جایگاه خود، اهمیت بالایی دارند. اما طبیعتا هیچ کسی بدون در نظر گرفتن مکانی برای اقامت، دست به مسافرت نمی‌زند. اقامت مهم‌ترین بخش سفر است. به هر جایی که سفر کنید، باید یک مکان مناسب برای آرمیدن در شب مدنظر داشته باشید. اما پیدا کردن یک اقامتگاه، هتل مناسب یا رزرو مسافرخانه در شهر و کشورهای مختلف، کار چندان آسانی نیست.

برای پیدا کردن مسافرخانه باید فاکتورهای مهمی ‌را مد نظر قرار دهید. فاکتورهایی همچون امکانات رفاهی مناسب، قیمت مناسب، نزدیک بودن به جاذبه‌های تاریخی و دیدنی آن شهر، وضعیت مناسب بهداشت و غیره. در نظر گرفتن همه این موارد و پیدا کردن یک مکان مناسب، کار دشواریست. به همین دلیل است که وبسایت‌ها و پلتفرم‌های مختلفی برای رزرو آنلاین اقامتگاه در حال فعالیت هستند.

2

رزرو آنلاین هتل و ویلا

رزرو آنلاین هتل از قبل، بخش زیادی از دغدغه و نگرانی‌های شما را رفع می‌کند. در نظر داشته باشید که قبل از سفر و رسیدن به مقصد، همه چیز برای شما مهیا شده باشد و تنها برای ورود به اتاق خود، لازم است مدارک خود را نشان دهید. خبری از در صف ماندن، قیمت‌های بالای لحظه آخری، اتاق نامناسب و یا پیدا نکردن اتاق نیست. زیرا از قبل فکر همه این‌ها را کرده‌اید.

همانطور که گفتیم، برای رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه، وب سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلفی در دنیا وجود دارند. اما بهترین آنها وب‌سایت Booking.com و Airbnb.com است. اگر قصد مسافرت خارجی داشته باشید و بخواهید یک هتل لوکس و مجلل و یا یک هتل با قیمت مناسب رزرو کنید، سایت بوکینگ این امکان را به شما می‌دهد تا در هر جای دنیا، هتل مناسب خود را پیدا کنید.

سایت Airbnb اما کمی ‌متفاوت‌تر عمل کرده است. این وب‌سایت به صورت تخصصی از سال 2008 در آمریکا شروع به فعالیت کرد و امروزه یکی از شرکت‌های میلیارد دلاری آمریکا است. این شرکت با یک دیدگاه کاملا متفاوت موجب ایجاد انقلابی در صنعت گردشگری شده است. با به وجود آمدن این شرکت، مردم تمایل پیدا کردن تا خانه و ویلاهای خود را در زمانی که از آنها استفاده نمی‌کنند، به مسافرین بسپارند. این کار موجب کسب درآمد برای صاحب‌خانه و از طرفی نیز صرفه جویی در هزینه‌های مسافر است.

پس همانطور که متوجه شده‌اید، شرکت و وب‌سایت Airbnb در زمینه رزرو ویلا و رزرو آپارتمان در جهان فعالیت دارد. فرض کنید که تنها با ورود به یک وبسایت و چند کلیک ساده، بتوانید اقامتگاه مناسب خود را پیدا و رزرو کنید؛ خب این عالی است. اما آیا این دو شرکت بزرگ جهانی، به ایران و ایرانیان نیز خدمات می‌دهند؟ متاسفانه پاسخ به این سوال منفی است.

به دلیل سیاست‌های موجود و تحریم‌های آمریکا علیه ایران، این وب‌سایت و بسیاری از وب سایت‌های مشابه به ایران خدمات ارائه نمی‌دهند. به این معنی که برای رزرو آنلاین ویلا، آپارتمان و هتل باید فکر این دو پلتفرم بزرگ را از سر خود بیرون کنید. اما آیا جایگزینی برای این دو سایت وجود دارد که بتوان با استفاده از آن‌ها، هتل و اقامتگاه مناسب رزرو کرد؟ بله در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین جایگزین ایرانی Booking.com و Airbnb.com آشنا شوید.

3

سفربازی بهترین جایگزین Airbnb در ایران

همانطور که گفتیم دو شرکت بزرگ فعال در زمینه رزرواسیون آنلاین هتل و اقامتگاه در جهان، به دلیل تحریم‌های اقتصادی، به ایران خدمات ارائه نمی‌دهند. اما این موضوع مانعی نبوده تا جوانان پرتلاش و خوش ذوق ایرانی از تلاش بنشینند. وب‌سایت سفربازی نتیجه تلاش و کوشش همین جوانان است که امروز به یکی از بزرگترین وب سایت‌های فعال در زمینه رزرو هتل و انواع اقامتگاه تبدیل شده است.

سفربازی بهترین جایگزین Airbnb در ایران است. با استفاده از این وب‌سایت و ورود به آدرس www.safarbazi.com می‌توانید با وارد کردن زمان ورود و خروج خود، لیستی از بهترین ویلاها، هتل‌ها، اقامتگاه‌های بوم گردی، آپارتمان، مسافرخانه و مهمانپذیرهای کل کشور را مشاهده کنید. از مزیت‌های مهم سفربازی این است که می‌توانید لیست کاملی از اقامتگاه‌های یک شهر را مشاهده کنید و مناسب‌ترین قیمت و مکان را برای اقامت خود در نظر بگیرید. از شمالی‌ترین شهر تا جنوبی‌ترین شهر و جزایر ایران، سفربازی میزبان شما است.

با استفاده از این وب‌سایت و استفاده از پیشنهادهای جذاب آن برای اقامت می‌توانید یک سفر جذاب و یک اقامت بدون دغدغه و ارزان را تجربه کنید. اگر به دنبال یک آپارتمان، اقامتگاه، مسافرخانه یا مهمانپذیر هستید، مناسب‌ترین مکان برای خود را خواهید یافت. اگر قصد دارید کمی ‌بیشتر هزینه کنید نیز می‌توانید به رزرو هتل‌های دو ستاره، سه ستاره و چهار و پنج ستاره در شهرهای مختلف بپردازید.

آنچه که بیش از هر چیزی اهمیت دارد، کیفیت خدمات ارائه شده در سفربازی است که به خوبی آن را به یک جایگزین برای شرکت‌های بزرگی همچون Airbnb و Booking در ایران بدل کرده است.

سفربازی به خوبی توانسته است خدمات این شرکت را متناسب با نوع نیاز و فرهنگ ایرانیان در داخل کشور بومی‌سازی کند و خود را به استانداردهای جهانی برای ارائه خدمات گردشگری برساند. با استفاده از وب‌سایت سفربازی رزرو مسافرخانه تهران، رزرو ویلا شمال، رزرو هتل کیش، رزرو اقامتگاه در تمامی‌شهرها و روستاها، تنها با چند کلیک امکان‌پذیر است.

همچنین می‌توانید سفربازی را در شبکه‌های اجتماعی با نام safarbazico دنبال کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟