از ظرفشویی به درآمد میلیاردی رسیدم/ رکورد فروش آنلاین کشور در دست من است

می‌گویند درآمد ماهانه‌اش به چند میلیارد می‌رسد، می‌گویند جزو باشگاه جوانان ثروتمند کشور است، می‌گویند هزاران دانشجو دارد که با اشتیاق هزینه‌های میلیونی شرکت در کلاس‌هایش را پرداخت می‌کنند. می‌گویند رکورد فروش آنلاین کشور را شکسته است. می‌گویند....

این‌ها فقط بخشی از صحبت‌های پیرامون محمد بصیری است. جوانی که پیج اینستاگرامش یک میلیون فالور دارد و بسیاری، ویدئوها و لایوهای او را می‌بینند و درباره‌اش حرف می‌زنند. اما در شرایط اقتصادی امروز او چگونه توانسته است؟ این سؤالی است که برای یافتن پاسخش راهی جز گفت و گوی مستقیم با او نداشتیم. البته تصور می‌کردیم که نپذیرد اما با روی باز گفت و گو با خبرنگار رکنا را پذیرفت. این گفت و گو را از دست ندهید.

این چیزهایی که در مورد شما می‌گویند درست است؟

(با خنده): مثلا چه چیزهایی؟

مثلاً همین که ماهانه درآمد میلیاردی دارید.

نمی‌دانم از خودشان بپرسید. (خنده) اما یک موضوعی را دوست دارم همه مخاطبان شما دقت کنند. بعضی از ما مثلا عادت داریم که مطب دکتر برویم و درآمد یک روز دکتر را حساب کنیم و با تعجب بگوییم خوش به حالش روزی چه قدر پول درمیاره. اما واقعیت اینه که آن دکتر برای رسیدن به این جایگاه بیش از بیست سال زحمت کشیده. درستش اینه که بگیم آن دکتر بیست سال و یک روز، اینقدر درآمد دارد! در حقیقت شما برای محاسبه میزان زمانی که یک فرد برای رسیدن به درآمد صرف می‌کند باید به همه گذشته فرد و زمان‌هایی که بدون ریالی دریافتی، زحمت کشیده و خودش را رشد داده هم دقت کنید.

یعنی هر کسی می‌تواند به این جایگاهی که شما هستید برسد؟

جایگاه من که لطف شما است و من مخلص همه مردم هم هستم. اما پاسخ سؤال شما صد در صد بله است. همه آدم‌ها به عنوان بالاترین مخلوق خداوند می‌توانند به هر چه بخواهند برسند. به هر مقدار پول و ثروتی که می‌خواهند دست پیدا کنند. آن هم از راه کاملاً درست و حلال. مثل هزاران دانشجوی من در سراسر جهان که بعد از شرکت در دوره‌های پولسازی، زندگی مالی خودشون رو از این رو به آن رو کردند.

بیشتر توضیح می‌دهید؟

بله. ببینید. من در دوره پولسازی درباره هفت مرحله مختلف به طور کامل برای دانشجویان توضیح می‌دهم. مراحلی مانند متافیزیک، استعدادیابی، رشد شخصی، توجه به کسب و کار، درآمدزایی از اینستاگرام، راه اندازی کسب و کار، افزایش مشتری و وفاداری به آنان. این‌ها هم مراحلی است که با مطالعه فراوان و تجربه‌های مختلف به آن رسیده‌ام و داخل هرکدام تعداد زیادی تکنیک وجود داره. مجموع این‌ها می‌شه فرمول طلایی پولسازی که تأکید می‌کنم هر کسی با دقت بهش عمل کنه قطعاً موفق می‌شه.

گفت و گوی رکنا با جوانی که می‌گوید بنیان‌گذار دوره پولسازی در کشور است2222

یک سؤال شخصی. خانواده شما ثروتمند هستند؟

(خنده) می‌خواهید ببینید چه قدر از ثروت من مربوط به خانواده و حمایت آن‌ها است؟ خیالتان را راحت کنم. خدا طول عمر با عزت به پدر و مادر عزیزم بدهد اما من از یک خانواده کاملاً معمولی و با درآمد کاملاً معمولی هستم. در این حد که در دوران تحصیل در دانشگاه برای گذراندن زندگی در رستوران‌ ظرف می‌شستم!

یعنی ما باور کنیم که شما از ظرفشویی در رستوران، بدون هیچ حمایتی به این جا رسیدید؟

اول اینکه طوری می‌گویید ظرفشویی در رستوران که انگار چه شغل بدی است. اختلاس و دزدی که نیست؛ کار حلال و شریفه! در ثانی اصراری به باورکردن شما ندارم اما فقط من نیستم که از صفر به این جا رسیدم. پیج من یک میلیون فالور داره. اگر سری به پیج من بزنید و هایلایت نتایج رو بخونید با تعداد زیادی دانشجو مواجه خواهید شد که از درآمدهای عالی خودشون گفته‌اند و بسیاری از آن‌ها از زیر صفر شروع کردند. این یعنی چی؟ یعنی خود شما هم می‌توانید به این درآمد برسید به شرطی که اولاً واقعا بخواهید و دوم از راه درست و علمی وارد شوید.

این درست است که رکورد فروش آنلاین آموزش کشور در دست شما است؟

خدا را هزاران بار شکر بله. من در فروش دوره معجزه توانستم به این رکورد دست پیدا کنم و بابتش بسیار خدا را شاکرم. چرا؟ چون این موضوع اعتماد مردم رو به من نشون می‌ده. یعنی اونقدر در طی این سال‌ها مردم به من اعتماد کرده‌اند که از تمام حرف‌ها و کلاس‌های من استقبال می‌‌کنند. همین‌جا هم باید از مردم خوب کشورمان تشکر کنم که بسیار من را مورد محبت خودشان قرار می‌دهند. من صدها سمینار و همایش در شهرهای  مختلف کشور برگزار کرده‌ام و شاید باور نکنید بعضی وقت‌ها از محبت زیاد مردم اشک شوق به چشمانم آمده است.

بیشتر چه قشری از مردم مخاطب شما هستند؟

تمام مردم، کارمندان، کارگران، خانم‌های خانه‌دار، جوانان، دانشجویان، کسانی که هیچ سرمایه‌ای ندارند، هر کسی، تأکید می‌کنم هر کسی در دوره‌های من شرکت کرده است و رضایت داشته.

3333333333333

بعضی‌ها می‌گویند شما فقط با حرف زدن این درآمد را کسب کرده‌اید و هیچ کسب و کار دیگری ندارید!

(خنده) به همان بعضی‌ها بگویید که اگر می‌توانند حرف بزنند و درآمدشان را افزایش بدهند. اولاً که من کسب و کار خودم را دارم که هم‌اکنون حدود 200 نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم کارمند دارم. همچنین در حال راه‌اندازی بزرگترین کارخانه تولید پوشاک کشور هستم که در آن‌جا نیز ان‌شا‌ء‌الله افراد زیادی به کار مشغول خواهند شد. با همه این‌ها، همان چیزی که شما به آن می‌گویید حرف زدن، با پشتوانه سال‌ها تلاش و مطالعه و آموزش دیدن شکل گرفته است و اگر فقط قرار بود حرف بزنم که اکنون از شکسته شدن رکورد فروش حرف نمی‌زدیم!

این آدم ثروتمند، دست خیر هم دارد؟

اگر همراهی مردم ثروت باشد این لقب را از شما می‌پذیرم و اینکه کار خیر می‌کنم یا نه را که اجازه بدهید پاسخی ندهم.

آخر مصاحبه است. راستش تصور نمی‌کردیم که این گفت و گو را بپذیرید.

چرا؟ مگر خدای ناکرده کار خلافی می‌کنم؟ به جد معتقدم که آموزش برای رشد یکی از مهمترین حلقه‌های مفقوده در کشور ماست. من خودم را هم از آموزش بی‌نیاز نمی‌دانم و همچنان در حال یادگیری هستم. چون مسیر رشد انتها ندارد. از همه مردم عزیز کشورمان هم می‌خواهم که از رشد و قدم برداشتن در مسیر موفقیت و ثروت آن‌هم از راه درست غافل نشوند. موفقیت فاصله کمی با همه دارد./ رکنا

آیا این خبر مفید بود؟