ارزش پالایشی یکم و سهام عدالت دیروز چقدر شد؟

به گزارش رکنا، صندوق پالایش دیروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ باز هم کاهش قیمت را تجربه کرد و سرخ پوش به پایان رسید، تا دیروز این صندوق پس از بازگشایی، با ۳۳ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحد‌ها همراه بوده است. تمام نماد‌های مجاز معاملاتی این صندوق دیروز در پایان معاملات ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ با کاهش قیمت مواجه شدند و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۳۶ درصد کاهش و شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۰.۰۴ درصدی و نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با کاهش ۰.۱۳ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۰.۲۲ درصد منفی دیروز را به پایان رساندند.

ارزش پالایشی یکم ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

دیروز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با افت ۲.۳۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۷۹۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۳۹۵ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۲.۸۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۷۵۲ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

دیروز ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در این گزارش به ارزش روز سهام عدالت در معاملات دیروز بازار سهام پرداخته شده است.

شاخص بورس دیروز با رشد منفی بیش از ۱۱ هزار واحدی روبه‌رو شد و سبب کاهش ارزش سهام عدالت شد. در پایان معاملات دیروز بازار سرمایه ارزش سهام عدالت با کاهش ۱.۴ درصدی روبه‌رو شد، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۷ میلیون و ۸۱۳ هزار تومان رسید که بیش از ۱۱۳ هزار تومان کاهش داشته است.

در پایان معاملات دیروز ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون ۶۸۸ هزار تومان رسید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟