ارزش سهام عدالت و پالایشی یکم امروز شنبه

به گزارش رکنا، صندوق پالایش طبق روال روز‌های گذشته امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ باز هم کاهش قیمت را تجربه کرد و سرخ پوش به پایان رسید، تا امروز این صندوق پس از بازگشایی، با ۳۲ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحد‌ها همراه بوده است. تمام نماد‌های مجاز معاملاتی این صندوق امروز در پایان معاملات ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ با کاهش قیمت مواجه شدند و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۸۱ درصد کاهش و شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۰.۴۷ درصدی و نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با کاهش ۰.۴ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۰.۸۹ درصد منفی امروز را به پایان رساندند.

امروز شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۱.۱۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۹۵۳ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۱.۸۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۹۸ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت

شاخص بورس امروز با رشد منفی بیش از ۷ هزار واحدی روبه‌رو شد و سبب کاهش ارزش سهام عدالت شد. در پایان معاملات امروز بازار سرمایه ارزش سهام عدالت با کاهش ۰.۶ درصدی روبه‌رو شد، ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۷ میلیون و ۹۲۷ هزار تومان رسید که بیش از ۵۴ هزار تومان کاهش داشته است.

در پایان معاملات امروز ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون ۷۵۶ هزار تومان رسید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟