سهام عدالتی ها از امروز کارت اعتباری بگیرند

موسوی، مقام مسئول در نظام بانکی در نشست خبری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بانک ملی پرداخت تسهیلات به دارندگان سهام عدالت را آغاز کرده و اخیراً بعد از گذشت چندماه، از امروز آمادگی داریم که بر بستر غیرحضوری در بانک ملی، تسهیلات برای دارندگان سهام عدالت را بپردازیم.

به گزارش رکنا، وی افزود: مردم برای دریافت این تسهیلات نیاز به مراجعه به شعب بانک ملی ندارند و صرفاً متقاضیان با ارسال مدارک هویتی از جمله شناسنامه و کارت ملی در سامانه طراحی شده، درخواست خود را ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن و پس از دو تا سه روز کاری، کارت اعتباری خود را دریافت نمایند.

موسوی گفت: مدت زمان بازگشت این تسهیلات ۳ ساله است و هیچگونه مدرک یا ضامنی غیر از موارد اعلام شده (مدارک هویتی)، نیاز نیست و سهام عدالت ضامن تسهیلات خواهد شد.

این عضو هیأت مدیره بانک ملی گفت: متقاضیان اگر در بازده زمانی یکماهه تسهیلات دریافتی را بازپس دهند، هیچگونه کارمزد و یا هزینه‌ای پرداخت نخواهند کرد.

وی گفت: حسب دستورالعمل‌ها، کارت اعتباری برای دارندگان سهام عدالت ارائه خواهد شد و این کارت برای همه دارندگان سهام عدالت از امروز آماده است و همه اقدامات نیز انجام شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟