به گزارش رکنا، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه مرغ و ماهی مورد نیاز مردم برای شب عید تامین است، گفت: قیمت مرغ برای شب عید، همان نرخ مصوب 12 هزار و 900 تومان بوده و افزایش قیمت برای شب عید نخواهیم داشت.

«مهدی یوسف‌خانی»، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، در خصوص نگرانی از مشکلاتی که سال گذشته برای بازار مرغ ایجاد شده بود، گفت: وضعیت تولید گوشت مرغ در حد مناسبی بوده و بیشتر از میزان مورد نیاز تقاضای داخل برای شب عید است.

او میزان تولید گوشت مرغ برای سال جاری را 110 هزار قطعه جوجه در ماه اعلام و تاکید کرد: مشکلات سال گذشته برای تولید و یا عرضه در این زمینه، وجود ندارد.

یوسف‌خانی قیمت گوشت مرغ برای مصرف کننده را 12 هزا رو 900 تومان در هر کیلو اعلام کرد و افزود: این نرخ برای بازار شب عید افزایش نمی‌یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی موجودی ماهی برای بازار شب عید را نیز مکفی دانست و بیان کرد: قیمت ماهی در سال جاری با 20 درصد کاهش نسبت به سال گذشته همراه بوده‌ است.

یوسف‌خانی با بیان اینکه نوع قزل آلا پر مصرف ترین محصول شب عید است، خاطرنشان کرد: قیمت هر کیلو گرم ماهی قزل آلا نیز همان نرخ مصوب 28 هزار تومان است و برای بازار شب عید نیز افزایش نخواهد یافت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟