به گزارش رکنا، سید محمود موسوی مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس در نشست خبری، اظهار داشت: چهارمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهر با همکاری اتحادیه طلا و جواهر و زیورآلات فارس و شرکت رستاک پادویژن ۱۶ تا ۱۹ مردادماه امسال به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه پس از ۶ سال وقفه امسال با پیگیری های انجام شده با مسئولان و با برگزاری جلسات در استانداری فارس این نمایشگاه برپا خواهد شد.

موسوی با اشاره به اینکه استان فارس بعد از تهران بیشترین عنوان نمایشگاهی را به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: با توجه به شعار سال (رونق تولید) امید است جایگاه فارس به بهترین حد مطلوب برسد.

وی ادامه داد: امسال علیرغم تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی موجود، برنامه ریزی و پیش بینی لازم برای برگزاری ۶۸ عنوان نمایشگاهی انجام شده است.

مدیر کل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس افزود:­ در چهارمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره و جواهر بیش از ۵۰ شرکت داخلی جدیدترین تولیدات و نوین‌ترین دستگاه ها،­ تجهیزات، روش‌ها و طرح‌های تولیدی طلا، نقره و جواهرات را ارائه و به نمایش میگذارند.

موسوی ادامه داد: در این نمایشگاه انواع جواهر، نقره، سنگ‌های قیمتی، تجهیزات مربوط به طراحی و تولید طلا، جواهر، نقره، سنگ‌های قیمتی، دکوراسیون مختلف مراکز تولید و عرضه طلا، جواهر و نقره، صندوق ایمنی حفظ و نگهداری طلا و­جواهر به نمایش گذاشته شده می شود.

مدیر کل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس تصریح کرد: همچنین اتحادیه ها، انجمن ها، تشکل‌های مربوطه، مراکز آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی مربوط به موضوع نمایشگاه، دست اندرکاران در امر طراحی و دست اندرکاران در بخش اکتشاف و استخراج معادن طلا، نقره، جواهر و سنگ‌های قیمتی ­در این نمایشگاه­ حضور دارند.

گفتنی است چهارمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر از ۱۶ تا ۱۹ مردادماه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز میزبان علاقه‌مندان و فعالان این صنعت است و علاقمندان بایستی برای بازدید از این نمایشگاه کارت ملی به همراه داشته باشند.

همزمان با برپایی این نمایشگاه ۴ کارگاه آموزشی از جمله کارگاه قلم زنی، کارگاه عملی مینا کاری، کارگاه عملی فراگیری و اصول گوهرشناسی، کارگاه اموزشی تخصصی فروشندگی طلا و جواهر برگزار خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟