باز هم با فهرست پرطرفدارترین گوشی‌های هفته آمده‌ایم. این هفته دو گوشی از خط تولید گلکسی A در مقام‌های اول و دوم قرار دارند. گوشی گلکسی A80 که به تازگی رونمایی شده است از همه رقیبانش پیشی گرفت و مستقیما در جایگاه اول نشست. گلکسی A80 با این کار جایگاه برادر خود گلکسی A50 را از اول به دوم تنزل داد.

گوشی‌های دیگری نیز از خانواده گلکسی A ها نیز در این فهرست وجود دارند. گوشی گلکسی A70 در مقام چهارم قرار دارد و این در حالی است که گلکسی A30 از مقام پیشین خود بالاتر آمده و اکنون هشتمین گوشی در این فهرست است. تنها گوشی سامسونگی که از خانواده گلکسی A نیست و در فهرست پرطرفداترین‌های این هفته حضور دارد، گلکسی +S10 است. این گوشی آخرین جایگاه فهرست پرطرفداترین‌ها را از آن خود کرده است تا به ما نشان دهد هنوز هم این پرچمدار جزو پرطرفدارترین‌ها است.

در حالی که گوشی‌های سامسونگ بیشتر مقام‌های فهرست این هفته را از آن خود کرده‌اند داستان برای سه نسخه مختلف گوشی هوآوی P30 شکل دیگری است. نسخه Pro این دستگاه در مقام سوم قرر دارد و نسخه لایت P30 جایگاه ششم را از آن خود کرده است. این در حالی است که نسخه معمولی آن نهمین گوشی فهرست این هفته ما است.

تنها شرکت تولیدکننده گوشی که محصولات آن نیز در فهرست پرطرفدارترین‌های این هفته قرار دارد شیائومی است. گوشی ردمی نوت 7 -Redmi Note 7 در مقام پنجم و نسخه Pro آن جایگاه هفتم را از آن خود کرده است.

نوکیا X71 و سامسونگ گلکسی M30، دو گوشی که در هفته گذشته عضوی از فهرست پرطرفدارترین‌ها بودند، این هفته در آن حضور نداشتند.

گوشی های پرطرقدار

گوشی های پرطرفدار

گوشی های پرطرفدار

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟