یک توزیع‌کننده گوشت:

رکنا:موسی زاده توزیع کننده گوشت قرمز و سفیدگفت: دام فراوان است اما کشتارِ کمتر منجر شده که عرضه کم و قیمت‌ها مجددا بالاتر رود. کشتار مانند گذشته به صرفه نیست و شرکت‌ها هم حاضر نیستند گوشت قرمز سفارش دهند

رکنا اقتصادی:فرهاد موسی‌زاده، توزیع کننده گوشت  بیان داشت: وضعیت بازار Store گوشت آن چنان بد شده است که همگی برای توزیع آن بلاتکلیف مانده ایم، تقاضا برای خرید گوشت بسیار کم و قدرت خرید مردم پایین آمده است.
موسی زاده گفت: گوشت گوساله کیلویی هزار تومان و گوشت گوسفندی هم چیزی در حدود 1000 تا 1500 تومان مجددا بالاتر رفته است، اما دلیل گرانی گوشت کمبود دام نیست، الان فصل دام است بنابراین کمبودی نداریم اما واقعیت این است که دیگر برای کسانی که کشتار انجام می دادند کشتار دام به صرفه نیست زیرا کسی گوشت نمی خرد و بار بر روی دستشان می ماند.
وی افزود: در گذشته با خیال راحت کشتار دام انجام می دادیم و چنان چه تقاضا از سوی مردم کم بود گوشت‌ها را بسته بندی و منجمد کرده و آن را به شرکت ها تحویل می دادیم اما الان تقاضای شرکت‌ها و هتل‌ها برای گوشت بسیار کاهش یافته و آن ها هم به گوشت مرغ روی آورده اند.
این توزیع کننده گوشت ادامه داد: ما تا مدتی قبل به چند شرکت هواپیمایی و کشتیرانی گوشت تحویل می‌دادیم اما الان همان شرکت ها هم تمایلی برای خرید گوشت قرمز ندارند زیرا برای هر تن آن چیزی در حدود 7 میلیون گرانتر از گذشته باید پرداخت کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر