رییس انجمن انبوه سازان مسکن:

رکنا:محتشم گفت: در صورتی مسکن مهر تا پایان سال به اتمام می‌رسد که آورده متقاضیان در اولین فرصت به سازندگان مسکن مهر واگذار شود.

رکنا اقتصادی:حسن محتشم با اشاره به اینکه مسکن مهر پروژه عظیم ملی به شمار می‌رود گفت: تا به امروز بخش‌های قابل توجهی از این پروژه‌ها به اتمام رسیده و به متقاضیان تحویل داده شده است.
وی با اشاره به افزایش قیمت مسکن مهر در پردیس گفت: در صورتی که دولت در همان سال اول با افزایش مبلغ دستور العمل شماره ۳ موافقت و پرداخت کرده بود امروز با این حجم از مشکلات روبرو نمی‌شدیم. 
رییس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران اظهار داشت: متاسفانه دولت در سال اول با این امید که زمان قیمت‌ها متعادل می‌کند تن‌ها پول بخشی ازسازندگان را پرداخت کرد به مرور زمان نرخ تورم در شرایط اقتصادی کشور افزایش یافت و همین موضوع در ساخت مسکن مهر اثر گذاشت.
محتشم یادآور شد: در صورتی تا پایان امسال ساخت مسکن مهر به اتمام می‌رسد که آورده متقاضیان به موقع در اختیار سازندگان مسکن مهر قرار گیرد 
وی افزود:با توجه به شرایط ویزه از جمله موقعیت مکانی در پردیس ،اتمام ساخت مسکن مهر در این شهر نیازمند شرایط ویژه از جمله پرداخت آورده متقباضیان از سوی دولت به انبوه سازان مسکن مهر در این شهر و سایر سازندگان است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر