خبر ویژه :

اقتصادی خودرو کدخبر: 242622 ارسال پرینت 102

رکنا: برلیانس H۳۰۰ سه ستاره شد معاون مهندسی پارس خودرو از سه ستاره شدن برلیانس های H300 خبر داد و گفت:ظرفیت خط تولید برلیانس در پارس خودرو ١٢ دستگاه در ساعت است.

رکنااقتصادی: طهماسبی با اشاره به متمرکز شدن تولید محصولات برلیانس در این شرکت گفت: برای تمرکز در تولید، ارتقا کیفیت و مدیریت یکپارچه در فروش، تولید تمام خودروهای برلیانس در پارس خودرو متمرکز شد.

برلیانس1

برلیانس

3برلیانس

وی در ادامه با بیان اینکه برلیانس یکی از معتبرترین شرکتهای خودروساز چین و شریک تجاری ب ام و بوده و از نظر فنی و مهندسی و طراحی و کیفیت با شرکت های اروپایی همخوانی دارد، گفت:پارس خودرو از گذشته به عنوان یک شرکت بزرگ با تولید محصولات با کیفیت در صنعت خودرو مطرح بوده و امروز برلیانس های تولیدی این شرکت موفق به دریافت ۳ستاره کیفیت شدند.

معاون مهندسی پارس خودرو به افزایش مشارکت این شرکت در داخلی سازی قطعات خودروهای برلیانس اشاره و تاکید کرد:خودروهای برلیانس دارای طراحی زیبا و توان موتوری مناسب هستند و با تمرکز تولید این محصولات در پارس خودرو میزان ساخت داخل این خودروها افزایش و کیفیت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

طهماسبی با اشاره به اینکه در این محدوده قیمتی و با این آپشن ها خودرویی در بازار وجود ندارد اضافه کرد:برلیانس مانند سایر محصولات پارس خودرو حداقل ۳ ستاره کیفیت را خواهد داشت.

معاون مهندسی پارس خودرو به انتقال خطوط تولید برلیانس های سری H200 از سایپا به پارس خودرو اشاره و اظهار کرد:در هفته گذشته این انتقال انجام گرفت و در حال حاضر تولید این محصولات در پارس خودرو آغاز شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 0 تعداد رای : 0


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها