همراهی و مصرف بهینه برق؛ کلید عبور از گرمای تابستان

به گزارش رکنا از اصفهان؛ حقیقت سرشت، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان در جلسه تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: حرکتی که از سال گذشته با استفاده از مدیران ارشد صنعت برق، در شورای انرژی استان شروع شده، باعث همدلی، همفکری و همراهی بین ارگان های اجرایی و تولید کنندگان شده و سعی شده مشکلات ناترازی، وصول مطالبات و... به بهترین نحو مدیریت شود.

وی در ادامه گفت: برای اولین بار در استان کمیته هایی شکل گرفته و در قالب کارگروه هایی موانع و چالش های تولید مدیریت شده است.

توانیر معاون هماهنگیآماده باش برای پیک تابستان: همراهی و مصرف بهینه، کلید عبور از گرمای تابستان

معاون هماهنگی توزیع توانیر در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس علاقمندان و مهندس استکی، مهندس محمد مرادی را به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان معرفی نمود.

وی در ادامه و با توجه به اهمیت مدیریت مصرف برق گفت: با گرم شدن هوا و آغاز فصل تابستان، نیاز به برق نیز افزایش می‌یابد. امسال، به دلیل پیش‌بینی گرمای بیشتر هوا نسبت به سال‌های گذشته، مدیریت مصرف برق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مهندس ذبیحی در سخنانی با اشاره به تقارن شروع پیک بار با گرمای هوا، گفت: "همراهی و همدلی و مشارکت مردم و شرکت‌های توزیع، به ویژه شرکت توزیع برق استان اصفهان، با توجه به وسعت، تعداد مشترک و صنعتی بودن، شاه کلید عبور از پیک بار امسال خواهد بود."

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه مدیریت مصرف برق، از جمله رونمایی از پویش ملی "با انرژی" در دو هفته گذشته، اظهار امیدواری کرد که با این پویش، بخشی از مشکلات ناشی از بد مصرفی برطرف گردد.

مهندس ذبیحی با تاکید بر اینکه هدف از مدیریت مصرف، کاهش سطح رفاه مردم نیست، گفت: "ما باید در زمان مناسب و به شکل صحیح از برق استفاده کنیم تا به صنعت برق در ارائه خدمات بهتر به مردم کمک کنیم."

توانیر مدیرعامل سابقحفظ کرامت نیروی انسانی در ارائه خدمات به مردم از اهمیت بالایی برخوردار است

علاقمندان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی شرکت ها گفت: حمایت و مراقبت از کارکنان به عنوان خدمتگزاران مردم، نقشی اساسی در توانمندسازی آنها برای ارائه خدمات با کیفیت بالا ایفا می‌کند.

وی در ادامه به نقش ایجاد محیط کاری امن و حمایتی اشاره کرد و گفت: به رسمیت شناختن و قدردانی از تلاش‌های کارکنان و توانمندسازی آنها از جمله راهکارهای حفظ کرامت نیروی انسانی است. حفظ کرامت نیروی انسانی یک تعهد دوسویه است و نیازمند همکاری و تعهد متقابل مدیران و کارکنان است.

وی همچنین گفت: با تمرکز بر حفظ کرامت نیروی انسانی می‌توان به نتایج مثبتی برای کارکنان، سازمان و در نهایت، مردم دست یافت.

در پایان این آیین که با حضور مدیران عامل و مدیران کل ارگان های اجرایی استان و مدیرکل بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری اصفهان برگزار شد، از زحمات مهندس علاقمندان که بیش از سی سال از عمر خود را در صنعت برق استان سپری، و یکی از مدیران برجسته استان و کشور بود، تقدیر و لوح سپاسی به امضای استاندار اصفهان قرائت و تقدیم ایشان شد. همچنین مهندس محمد مرادی که از نیروهای ارزشی، انقلابی و مردمی است، با حکم مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توانیر، دکتر مصطفی رجبی مشهدی، به سمت مدیرعاملی شرکت توزیع برق استان اصفهان منصوب گردید.

اصفهان/ بهمن راعی

کدخبر: 998044 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟