مژه هایی بلند ،پرپشت و زیبا ….شما می توانید به راحتی در منزل سرم مژه برای داشتن مژه هایی پرپشت تهیه کنید.با یکدیگر با طرز تهیه این سرم مژه آسان آماده فوق العاده آشنا می شویم :

همه افراد دوست دارند مژه هایی پرپشت و بلند داشته باشند.به همین دلیل برای رسیدن به آن گاهی هزینه های زیادی را پرداخت می کنند .اما بهترین روش برای رسیدن به مژه هایی پرپشت روش های طبیعی است.

روغن کرچک

روغن اسانس رزماری

روغن اسانس اسطوخودوس

شیشه به اندازه 60 میلی متر (پیشنهاد می کنیم که رنگ شیشه تیره باشد )(اندازه مواد ذکر شده مناسب با این سایز شیشه است ، البته که می توانید از سایزهایی دیگری نیز استفاده کنید)

3/4 شیشه 60 میلی متری را با روغن کرچک پر کنید(یا در شیشه مورد نظر حدود 45 میلی متر روغن کرچک بریزید.)سپس بر روی آن 4 قطره روغن رزماری و 4 قطره روغن اسطوخودوس بریزید و به آرامی مخلوط کنید.

هر شب قبل از خوابیدن لایه نازکی از سرم را به مژه هایتان بمالید.البته باید مژه های شما کاملا تمیز باشد.همچنین توصیه می کنیم مژه هایتان را با یک فرچه ریمل تمیز قبل از استفاده سرم شانه کنید.به این ترتیب سرم استفاده شده بیش تر جذب مژه هایتان خواهد شد.

می توانید بدون شستن سرم تا صبح بخوابید.اما باید مواظب باشید چشمانتان را نمالید چون سرم وارد چشمانتان می شود.سرم بدست آمده را می توانید به مدت 6 ماه در محیطی خشک و خنک نگه دارید.نتایج این سرم را می توانید بین 1-3 ماه اولیه مشاهده کنید.بلافاصله بعد از استفاده از سرم متوجه خواهید شد که مژه هایتان چقدر نرم خواهد شد.

هشدار در استفاده از روغن های طبیعی

در صورت مشاهده هرگونه تحریک پوستی از استفاده مجدد روغن های گیاهی خودداری کنید.بعضی افراد (هر چند نادر) ممکن است به یک روغن مشخص حساسیت داشته باشند.

اطمینان پیدا کنید که روغن های گیاهی اصل هستند.

در صورت بارداری و مصرف داروهای خاص حتما قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید.

اگر چه آنها محصولات طبیعی هستند که مزایای بسیاری برای زیبایی دارند، اما باید تقریبا هر محصولی را که برای اولین بار استفاده می کنید ابتدا تست کنید.

اگر دارای پوستی حساس هستید قبل از استفاده با هر گونه روغن طبیعی با پزشک مشورت کنید.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟