به گزارش خبرنگار رکنا از شهر آبدان ،درحالی وارد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شدیم که دشمنان و جهان استکبار همه توان خود را برای نا امید کردن مردم از این انقلاب بسیج کرده اند، اما مردم ولایت مدار بخش آبدان با مشت های گره کرده و فریاد مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس خشم و انزجار خود را به جهانیان اعلام کردند .

امام جمعه موقت آبدان گفت :تا زمانی که ظلم وستم وجنایات آمریکا ادامه داشته باشد ، فریاد مرگ بر آمریکا هرگز از ذهن مردم پاک نخواهد شد.

حجت الاسلام حبیب پهلو زاده اظهار داشت: مردم با حضور پر شور خود نشان دادند که پای نظام و ارزش ها ایستاده اند و تا جان در بدن دارند از خط ولایت و شهدا منحرف نخواهند شد.

امام جمعه موقت آبدان به ۴۰سال مقاومت و ایستادگی مردم ایران دربرابر استکبار جهانی اشاره نمود و افزود: این انقلاب ثمره خون هایی است که در مقابل ظلم استبداد ایستاد و لحظه ای کوتاه نیامد.

پهلوزاده گفت :متفکران و اندیشمندان استعمارگر هیچ گاه پیش بینی نمی کردند انقلابی برخواسته از مردم مستضعف اما یک دل بتواند بساط رژیم شاهنشاهی را از هم بپاشد و مردمی از سلاله حضرت زهرا (س)این طومار را درهم پیچاند و عزت و آزادگی را به مملکت هدیه آورد.

حضور نسل های مختلف انقلاب در راهپیمایی ۲۲بهمن آبدان از نکات ویژه و برجسته این راهپیمایی باشکوه بود.

تصاویر حضور مردم قدرشناس شهر آبدان

راهپیمایی 22 بهمن آبدان

راهپیمایی 22 بهمن آبدان

 

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟