برخورد قطار مسافربری با عابر در قزوین

به گزارش رکنا از قزوین؛ رئیس پلیس راه آهن استان قزوین از برخورد قطار مسافربری مشهد - زنجان با مرد ۳۱ ساله در کیلومتر ۱۵۴ بلاک قزوین-سیاه چشمه خبر داد.

سرگرد میثم جلیله وند در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد قطار مسافربری مشهد - زنجان با عابر پیاده در کیلومتر ۱۵۴ بلاک قزوین-سیاه چشمه بلافاصله ماموران انتظامی پلیس راه آهن به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل سانحه مشخص شد عابر پیاده که قصد عبور از حریم راه آهن را داشته با بدنه قطار مسافربری در حال حرکت برخورد و دچار جراحت شده است.

کشف سیگار قاچاق در تاکستان

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از کشف۷ هزارو ۶۰۰ نخ سیگار قاچاق از یک واحد صنفی متخلف در شهرستان تاکستان خبر داد.

سرهنگ کوروش عزیزی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان ، در راستای مقابله با قاچاق، عرضه و فروش کالای قاچاق، بازدید از واحدهای صنفی را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا در بازرسی از یک واحد صنفی متخلف، ۷ هزار و ۶۰۰ نخ سیگار قاچاق که فاقد هرگونه مجوز مثبته گمرگی بود، کشف و ۲ نفر در این خصوص دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان با اشاره به اینکه ارزش ریالی محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان مربوطه بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، از مردم خواست: در صورت آگاهی از هرگونه مورد مشکوک در خصوص خرید و فروش اقلام قاچاق، سریعا مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

لیلا بیگدلی/قزوین 

کدخبر: 845897
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟