داروهای کرونای کشف شده، از بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس خارج نشده است

به گزارش رکنا در هرمزگان، دکتر حسین فرشیدی ، در خصوص خبری که با عنوان ،کشف داروهای کرونا در منزل یکی از کارمندان بیمارستان شهید محمدی منتشر شده بود، افزود: در رابطه با نحوه کشف داروها این نکته قابل ذکر است که این موضوع قبلا توسط دانشگاه به مراجعه ذیصلاح گزارش شده بود و متاسفانه این داروها پس از کشف به منظور نظرات کارشناسی، در اختیار معاونت غذا و دارو دانشگاه قرار داده نشد.

وی اظهار کرد: طی مکاتبه ای که با ریاست کل دادگستری استان انجام شد، شماره سریال داروها در اختیار این دانشگاه قرار گرفت تا کارشناسان مربوطه بتوانند با توجه به آنها مبدأ خروج داروها را شناسایی کنند.

فرشیدی ادامه داد: بررسی های کارشناسان غذا و داروی دانشگاه حاکی از این است که هیچ کدام از داروها از داروخانه و انبار های دارویی متعلق به بیمارستان شهید محمدی خارج نگردیده و محل خروج آنها سایر بیمارستان‌های غیر دولتی بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خاطر نشان کرد: این نکته نیز قابل ذکر است که فرد خاطی کارمند رسمی دانشگاه نبوده و در حال گذراندن دوران طرح خود بوده و همچنین دارای شغل دیگری نیز می باشد و این اطمینان را نیز به هم استانی های عزیز می دهیم که این دانشگاه همچنان تا مشخص شدن تمامی جوانب و برخورد قانونی با متخلفین، پیگیر  موضوع است.

انتهای پیام/ح

کدخبر: 715872 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟