دستگیری اعضای یک باند سرقت مسلحانه در لرستان

به گزارش رکنا از لرستان، سردار "یحیی الهی" در جمع خبرنگاران بیان داشت: در پی چندین فقره سرقت مسلحانه و به عنف محموله خودرو و منزل در سطح استان، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی اعضای باند ۸ نفره سرقت مسلحانه و به عنف محموله و منزل را در لرستان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: سارقان در تحقیقات صورت گرفته به ۲۸ فقره سرقت مسلحانه منزل و محموله خودرو های جاده ای اعتراف و از مخفیگاه آنان ۵ دستگاه خودروی مسروقه، ۳ قبضه سلاح جنگی، ۳ تیغه خشاب، ۲۴ عدد فشنگ، یک دستگاه موتورسیکلت، ۲ جفت پلاک مسروقه، یک رشته دستبند فلزی و یک قبضه قمه کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در درگیری ماموران با سارقان مسلح یک نفر ازآنها به هلاکت رسیده است، گفت: 2 نفر از سارقان در پوشش مامور اقدام به سرقت از شهروندان می کردند.

سردارالهی در پایان ضمن هشدار به سارقان که پلیس با تمام توان با آنان برخورد قانونی خواهد کرد، به شهروندان توصیه کرد، هنگام برخورد با افراد مامور نما از آنان کارت شناسایی درخواست کرده و به صرف معرفی خود به عنوان مامور به آن‌ها اعتماد نکنند.

 

مهدی زکی‌پور/لرستان

آیا این خبر مفید بود؟