اقدام زیبای نماینده ی مردم گیلان برای ساختن اینده ی فرزندان گیلان

به گزارش خبرنگار رکنا رشت، مهندس جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، ضمن دیدار و گفتگو با مهندس علی دقیق مدیر کل محترم و معاونین ایشان، خودروی دناپلاس تحویلی خود را در اقدامی ماندگار برای ساخت مدرسه در یکی از نقاط محروم رشت اهدا کرده بود، رسما تحویل اداره کل نوسازی مدارس گیلان کرد تا امکان تحصیل رایگان برای قشر آسیب پذیر این منطقه  نیز فراهم گردد.

مهندس دقیق در این دیدار با ارائه گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در راستای احداث و تجهیز مدارس گیلان و با برشمردن نیازمندیها در مناطق محروم، افزود: امیدوارم اینگونه حرکات معنوی و فرهنگی ارزشمند تقویت شده و نهادینه شود، چرا که آموزش و پرورش متعلق به همه مردم می باشد.

وی از نماینده محترم رشت که خودروی خود را برای ساخت مدرسه در یکی از نقاط محروم اهدا کرد، تشکر کرد و گفت: عزم جدی و حس نوع دوستی و نیات خیرخواهانه مهندس کوچکی نژاد و همکارانشان در استان گیلان در راستای رفع محرومیت از فضاهای آموزشی  و ایمن نمودن مدارس واقعا ستودنی است.

در ادامه مهندس کوچکی‌نژاد ضمن اهداء و تحویل این خودرو به اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان و مجمع خیرین مدرسه ساز استان مقرر کرد از عواید حاصل از فروش آن، مدرسه ای درمحله  محروم«پاره بیجار» رشت احداث گردد.

وی با تاکید بر اینکه همه نسبت به آموزش و پرورش مسئول هستیم، خواستار تسریع در روند فروش این خودرو و روند اجرای این پروژه شد.

رشت / مرجان گودرزی

آیا این خبر مفید بود؟