چهره ها کدخبر: 87747 ارسال پرینت 16

رکنا: اکران خصوصی فیلم سینمایی «دراکولا» شب گذشته با حضور رضا عطاران کارگردان و دیگر عوامل این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

شب گذشته ۱۳ تیرماه مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «دراکولا» به کارگردانی رضا عطاران برگزار شد. قبل از نمایش فیلم از مدعوین در رستوران VIP پردیس کوروش با نوشیدنی های قرمز رنگ، انواع شیرینی و غذاهای انگشتی پذیرایی شد. استفاده از نوشیدنی‌های قرمز رنگ به دلیل نوع تبلیغات این فیلم است که به نوعی به دراکولاها مربوط است.
در این مراسم علاوه بر رضا عطاران کارگردان، ویشکا آسایش، عباس محبوب بازیگران و علی سرتیپی تهیه کننده فیلم هنرمندانی چون مهران غفوریان، پیمان قاسم‌خانی، مصطفی کیایی، هومن سیدی، سروش محمدزاده، علی معلم، آذر معماریان، علی قربان‌زاده، فریده فرامرزی، احمد طالبی‌نژاد و سروش صحت، لادن مستوفی، علی مقصودی، سامان مقدم، امیرحسین مقصودلو (تتلو) و همچنین اهالی رسانه و مطبوعات حضور داشتند.
در مراسم شب گذشته افرادی با گریم و لباس خون آشام جلو در ورودی رستوران به مهمانان خوش آمد می گفتند. بعد از پذیرایی، مراسم اکران سومین ساخته سینمایی رضا عطاران در سالن «فاروس» پردیس کوروش برگزار شد که بازیگران، کارگردان و عوامل فیلم تنها روی سن حاضر شدند و بدون سخنرانی هدایایی از دست خون آشام ها دریافت کردند.
البته رضا عطاران نیز در صحبت های کوتاهی بیان کرد: بابت تاخیر در نمایش فیلم عذرخواهی می کنم. من خودم زیاد اهل این ماجراها نیستم اما به هرحال این مراسم باید انجام می شد. بخش هایی از فیلم حذف شده است که این ها اتفاقات جدید سینما است. امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرید.
نکته جالب توجه در مراسم شب گذشته بازار داغ سلفی گرفتن با هنرمندان بود که این اتفاق برای عکاسی عکاسان مطبوعات مشکلاتی ایجاد کرده بود. حتی قبل از آغاز اکران فیلم در سینما، تعداد زیادی از علاقمندان مشغول گرفتن عکس سلفی با رضا عطاران و علی سرتیپی بودند و به همین دلیل آنها با تاخیر روی سن رفتند.
در خلاصه داستان «دراکولا» چنین آمده است: (باصدای آهسته) الو...سلام قربان...خوبین... آقا منو دزدیدن... بله... نمی شناسمشون...نه خیر سرکاری چیه...من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته... ۳۸ سال، سنمو چرا می پرسین؟...نمی دونم کجا... شما باید پیدام کنین...آقا من گوشی ام آیفونه... ردیاب دارد...نمی شه پیدام کرد؟... آقا اومد... من قطع می کنم ... برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر