چهره ها کدخبر: 689 ارسال پرینت 56

رکنا: رنه آنژلی همسر سلن‌دیون خواننده کانادایی در این شهر صبح پنجشنبه به وقت لاس‌وگاس، چشم از جهان فروبست. او سال‌ها بود که با بیماری سرطان مبارزه می‌کرد.

حجم ویدیو: 2.61M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

رنه آنژلی که سال ۱۹۴۲ در مونترال به دنیا آمد، استاد سلن‌دیون در راه سوپر استار شدن بود و بعد از اینکه او را به شهرت جهانی رساند با این خواننده کانادایی ازدواج کرد.

آنژلی سرطان حنجره داشت. با وجود اینکه عمل موفقیت‌آمیز او در سال ۱۹۹۹ دوست‌دارانش را امیدوار کرده بود، اما بیماری او مجددا در سال ۲۰۱۳ بازگشت و باعث او در همان سال دوباره جراحی شود. او از سال ۲۰۱۴ و بر اثر عود کردن بیماری‌اش از مدیریت روز به روز کارهای سلن‌دیون کناره‌گیری کرد. پس از آن بود که سلن دیون اعلام کرد، آنژلی روی پسرهای خود متمرکز شده است و به سختی برای بازیابی سلامتی خود تلاش می‌کند.

جاستین ترودو نخست‌وزیر کانادا درگذشت رنه آنژلی را به سلن‌دیون و همه وابستگان و دوستداران او تسلیت گفت. سلن‌دیون تمام برنامه‌ها و اجراهای خود را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد.

رنه آنژلی نخستین بار سلن‌دیون را هنگامی که او ۱۲ سال داشت، ملاقات کرد. این دیدار بعد از آن رخ داد که برادر سلن‌دیون، یک نمونه از صدای او را برای آنژلی برد. بعد از آن بود که آنژلی روی خانه‌اش وام گرفت و آن را برای رشد و پیشرفت سلن‌دیون هزینه کرد. این زوج در سال ۱۹۹۴ ازدواج کردند. سلن‌دیون از رنه آنژلی یک پسر چهارده ساله و یک دوقلوی پنج ساله دارد. سلن‌دیون تنها خواننده‌ای نبود که رنه آنژلی از او حمایت می‌کرد. چند خواننده دیگر کانادایی نیز مورد حمایت او بودند اما سلن‌دیون موفق‌ترین خواننده‌ای بود که با او همکاری می‌کرد و توانست در طول این همکاری بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از آلبوم‌های خود را به فروش برساند.

حجم فایل صوتی:2.56M | مدت زمان فایل صوتی :00:00:00ارسال نظر