چهره ها کدخبر: 592 ارسال پرینت 18

رکـنا : فیلمبرداری قسمت14 فصل 4 با بازگشت "هیدن پنیتیر" بازیگر، خواننده، مدل و فعال آمریکایی که به خاطر افسردگی پس از زایمان مرخصی گرفته بود، کلید زده شد.

این ستاره 26 ساله پس از تولد دخترش بنام "کایلا" به مدت 10 ماه تحت درمان بوده است که در این دوره نیز از برنامه " Nashville" جداشده و در مرخصی بسر می برده است. هیدن در سریال درام نشویل با " ژولیت بارنز" همکاری می کند و TVLine گزارش داده است با برگشت "پنیتیر" به مجموعه فیلمبرداری قسمت 14 فصل 4 این سریال شروع می شود و به احتمال زیاد تا آوریل به روی آنتن می رود.

تعداد بسیاری از مادران از این هنرپیشه به جهت صداقت اش در اطلاع رسانی نوع بیماری و روند درمان اش او را تحسین کردند. مدیر برنامه این بازیگر بیان کرده بود: هیدن خودش داوطلبانه برای معالجه افسردگی به مرکز درمانی مراجعه کرده است و روند بهبودیش رضایت بخش است و هیدن در آن دوران از رسانه ها خواسته بود در این مقطع به حریم خصوصی اش احترام گذاشته شود. تهیه کنند این مجموعه " دی جانسون" برای برگشت این هنرپیشه به کار بسیار مشتاق بوده و گفته تمام عوامل ازحضور مجدد هیدن در مجموعه بسیار خرسند هستند.


ارسال نظر