پرونده کدخبر: 72759 ارسال پرینت 20

رکنا: مردی وقتی دید همسر صیغه ای اش با پلیس سر رسیده تا او را دستگیر کنند به وی حمله کرد و با ضربات چاقو زن جوان را کشت.

این مرد می خواست با موتوری فرار کند که از سوی پلیس دستگیر شد.

محمد اسماعیل مشایخ فرمانده انتظامی بندر عباس گفت: در ساعت ۱۲ ظهر ۱۶ فروردین ماه ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۸ بازار بندرعباس برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی برتماس تلفنی شهروندی در خصوص اجرای حکم جلب واقع در میدان برق-جلوی بانک سپه بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور در محل، خانمی حدودا ۵۰ ساله بنام «ربابه ک» اهل و ساکن میناب به ماموران مراجعه و با در دست داشتن حکم جلب سیار صادره از دادیاری شعبه چهارم دادسرای بندرعباس درخصوص ترک نفقه مبنی بر دستگیری فردی به بنام «عبداله ر» ۵۰ساله را داشته که شاکیه به محض نشان دادن متهم، وی بسمت شاکیه که همسر صیغه ای وی بوده با یک قبضه چاقو حمله ور و با یک ضربه، شاکیه را مصدوم کرد.

فرمانده انتظامی بندرعباس خاطرنشان کرد: متهم پس از مجروح کردن همسر صیغه ای اش قصد فرار داشت که با عدم توجه به فرمان پلیس گریخت که علی رغم دادن هشدار به متهم متواری و شلیک تیر هوایی، قاتل به فرار خود ادامه داده و با سوارشدن بر یک دستگاه موتورسیکلت قصد متواری شدن داشت که در یک اقدام ضربتی و اصابت یک تیر به پای متهم، فرد متواری دستگیر شد.

این مسئول پلیس بندرعباس تاکید کرد: شاکیه که حال نامساعدی داشته با خودروهای عبوری به بیمارستان صاحب الزمان و متهم نیز که از ناحیه پای چپ مصدوم بود با آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) منتقل شد که شاکیه خانم «ربابه » برابر گزارش بیمارستان در ساعت ۱۴، شانزدهم فروردین به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان صاحب الزمان فوت کرده است و قاتل در بیمارستان تحت مداوا بوده و اقدامات قانونی در حال پیگیری است.ارسال نظر