پرونده کدخبر: 21529 ارسال پرینت 36

رکنا: مرد سگ کش که با انتشار فیلم دلخراش حیوان آزاری اش جنجال آفریده بود، ندامت‌نامه‌ای نوشت و تعهد داد دیگر هیچ حیوانی را آزار ندهد.

این مرد در یکی از روستاهای کلاله استان گلستان زندگی می‌کند که 3 ماه پیش تنها به خاطر خورده شدن غذایش از سوی توله سگ شکاری‌اش این حیوان را به طرز فجیع و وحشیانه‌ای ضرب و شتم کرد.

همراهان این مرد که می‌خندیدند از این صحنه وحشیگری فیلمبرداری کردند و با انتشار آن در فضای مجازی باعث جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شدند که به تعقیب عامل این سگ‌کشی انجامید.

این فرد حیوان آزار با ردیابی شماره پلاک نیسان که در فیلم بود شناسایی شد و پس از بازداشت ندامت‌نامه‌ای نوشت.

در این ندامت‌نامه آمده است: از اینجانب کلیبپی در فضای مجازی انتشار یافته که در حال آزارو اذیت سگ شکاری‌ام بوده‌ام که اظهار ندامت و پشیمانی می‌نمایم و در آن زمان ناراحت بودم و این عمل را انجام دادم و منبعد این کاررا انجام نمی‌دهم.

هم‌روستایی‌های این فرد نیز در استشهادیه‌ای تایید کرده‌اند که توله سگ شکاری که در فیلم هدف شکنجه قرار گرفته زنده بوده و روز یکم اسفند ماه تحویل اداره کل محیط زیست استان گلستان شده است.

بنابه گزارش رکنا: مرد سگ کش با قرار کفالت در زندان بسر می‌برد و عاملان فیلمبرداری و انتشار آن نیز تحت تعقیب هستند.ارسال نظر