پرونده کدخبر: 11195 ارسال پرینت 5

رکنا: راز جسد سوخته یک مرد که گره پیچیده جنایی بود از سوی پلیس مشهد فاش شد.

جسد سوخته جوانی ناشناس اسفندماه سال گذشته در کنار یک کوره آجر پزی واقع در حوالی روستای شترک مشهد پیدا شد.

بلافاصله مأموران اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با دستور مقام قضایی در محل حاضر شدند و پس از انجام اقدام‌های اولیه، جسد جوان ناشناس به پزشکی قانونی انتقال یافت. اما با توجه به شدت سوختگی، هویت این مرد مشخص نشد. این درحالی بود که همان زمان خانواده مرد جوانی موسوم به مجید با مراجعه به پلیس ادعا کردند که پسرشان ناپدید شده و اثری از وی در دست نیست.

کارآگاهان جنایی در تجسس برای افشای راز جنایت هولناک در کنار کوره آجرپزی، در تعقیب سرنوشت مجید هم بودند که با پیدا کردن سرنخ‌هایی از یک جوان به نام ناصر، او را بازداشت کردند.

ناصر که به مواد مخدر اعتیاد دارد و در تحقیقات پلیسی سعی می‌کرد با تناقض‌گویی مسیر پیگیری پرونده را تغییر دهد، در برابر شواهدی قرار گرفت که راهی جز بیان حقیقت در پیش رو ندید.

ناصر به افسر بازجوی پلیس گفت: سال گذشته به طور اتفاقی با جوانی به نام مجید آشنا شدم. او 30 ساله بود. روز دوازدهم اسفند سال 93 با هم قرار گذاشتیم برای مصرف مواد مخدر به حوالی شهر برویم. سوار بر موتورسیکلتش شدیم و به راه افتادیم و در کنار یک کوره آجرپزی حوالی روستای شترک توقف کردیم.

داشتیم مواد مصرف می‌کردیم که ناگهان وسوسه‌ای شیطانی به جانم افتاد. تصمیم گرفتم موتوسیکلت و گوشی تلفن همراهش را سرقت کنم. با خودم کلنجار می‌رفتم که در یک لحظه با چوب ضربه‌ای به گردنش زدم. بیهوش روی زمین افتاد. جسد را به‌آتش کشیدم و موتورسیکلت و گوشی‌اش را به سرقت بردم.

در این مدت دچار عذاب وجدان بودم اما چون چند ماه گذشته بود فکر نمی‌کردم شناسایی و دستگیر شوم.

با اعتراف‌های این دزد جنایتکار مشخص شد جسد سوخته متعلق به مجید بوده که خانواده‌اش گم‌شدن او را به پلیس مخابره کرده بودند.ارسال نظر