حوادث کدخبر: 87710 ارسال پرینت 167

رکنا: دو مرد جوان که برای شکار کبوتر چاهی به علفزارهای اطراف شهرستان زرند می رفتند،نمی دانستند چه سرنوشت شومی در انتظارشان است.

عصر روز شنبه دو مرد اهل زرند برای گرفتن کبوتر چاهی به بیابان های اطراف هر رفتند. آنها پس از چند ساعت جستجو نتوانستند کبوتری را شکار کنند که با توجه به تاریکی هوا تصمیم می گیرند همچنان به جستجو در چاه های بیابان برای گرفتن کبوتر ادامه دهند.
سعید به علت تاریکی شب و برای اینکه بتوانند راحت تر چاهها را شناسایی و کبوترها را شکار کنند به میلاد پیشنهاد آتش زدن علفزارها را برای روشن شدن منطقه می دهد. مرد جوان با کبریتی که به همراه دارد قستمی از علفزار را آتش می زند اما به یکباره آتش گسترش یافته و سعید خودش نیز در میان آتش گرفتار و دچار سوختگی می شود.
شکارچی جوان از شدت ترس آتش و سوختن بدنش شروع به دویدن در بیان می کند و دقایقی بعد داخل یک چاه عمیق سقوط می کند.
میلاد دوست او که شاهد این ماجرا بود بلافاصله در تماس با پلیس موضوع را اطلاع می دهد. دقایقی بعد نیروهای پلیس،آتش نشانی و هلال احمر به محل حادثه در کیلومتر 17 جاده زرند- کرمان اعزام شدند.
امدادگران هلال احمر ابتدا با ایمن سازی محیط وارد چاه شده و سعید را از داخل چاه خارج کردند اما او به علت شدت جراحات و سوختگی جانش را از دست داده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر

 • ناشناس 0 0

  چوب خدا صدا نداره.وقتی محیط بان های مارو میزنید به خاطر شکار، یک بار هم خودتون قربانی شید به خاطر شکار!!!
  حقتونه

 • sara 0 0

  حقشون است .اه این حیوانات بدبخت گرفتشون.چوب خدا صدا ندارد.

 • علیرضا 0 0

  این یک داستان ساختگی بنظر میرسد. طرف لخت مادرزاد داخل چاه افتاده وکشته شده و دوستش ادعا میکند که چه وچه من که اصلا باور نکردم.