حوادث کدخبر: 87441 ارسال پرینت 15

رکنا: صبح امروز مردی به صورت مشکوک لای درب خودرو جان باخت.

صبح امروز در بلوار هاشمیه مشهد مردی به صورت مشکوک لای درب خودرو بنز جان باخت.به گفته شاهدان محلی، خودرو بنزی که در هاشمیه پارک شده بود، به علت سراشیبی خیابان ناگهان به حرکت در می‌آید. راننده میانسال به سرعت خود را به خودرو رسانده و سعی در توقف آن دارد، اما همزمان خودو به درخت برخورد کرده و راننده بین درب و درخت جان خود را از دست می‌دهد.
علت مرگ عجیب راننده خودرو بنز در مشهد مشخص شد
ظهر دیروز اهالی خیابان هاشمیه مشهد با صحنه عجیب گیر افتادن مرد میانسالی بین در خودرو بنزش و درخت روبرو شدند. با اعلام موضوع به اورژانس و حضور تیم امدادی،عوامل امدادی مرگ او را تائید کردند.
با اعلام موضوع به بازپرس جنایی و حضور تیم جنایی در محل، پزشک جنایی علت مرگ مرد میانسال را خفگی به علت انسداد راه‌های تنفسی و آسیب به مهره ای گردن اعلام کرد.
در ادامه یکی از شاهدان ماجرا به بازپرس جنایی گفت: مرد میانسال خودرواش را کنار خیابان پارک کرد اما به علت شیب زیاد خودرو به یکباره حرکت کرد. مرد راننده قصد داشت سوار خودرو شود و از بروز حادثه جلوگیری کند که بین در و درخت گرفتار شد.
با بررسی صحنه مرگ راننده بنز و مشخص شدن علت مرگ او، با دستور سیدجواد حسینی بازپرس ویژه قتل مشهد جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.ارسال نظر

  • ابراهیم 0 0

    گاهی مال دنیا انسان را به انتهای دنیا میرساند متاسفیم و به خانواده ایشان تسلیت میگوییم