حوادث کدخبر: 86785 ارسال پرینت 72

رکنا: کودک بی گناه پایش را به خاطر اختلاف خانوادگی از دست داد.

روز شنبه در پی اختلافات خانوادگی در یکی از روستاهای دهدشت کهگیلویه و بویر احمد پای یک نوجوان را با ساطور قطع می کنند، و پس از دوازده ساعت عمل برای پیوند پا، بدن پا را پس می زند و پیوند با موفیت انجام نمی شود.
پس از آنکه در درگیری پیشین در سال گذشته، پای یکی از اهالی قبیله مقابل تیر خورده و در اثر در نیاوردن گلوله، پای آن شخص عفونت کرده و در نهایت قطع می شود، سه برادر و یک پسر عموی آن شخص با هدف انتقام جویی، دست به قطع پای این کودک زده اند.
علی الظاهر یکی از سه متهم دستگیر شده و سه متهم دیگر همچنان متواری هستند. این اشخاص که پس از بریدن پای این کودک، ناحیه بالایی آن را بسته اند تا نمیرد، این حرکتشان را عین قصاص تلقی کرده اند، حال آنکه این کودک نقشی در تیر خوردن پای برادرشان نداشته است.


ارسال نظر

 • ایرانی 0 0

  بنازم فرهنگ چند هزار ساله رو !!!!!!!!!!! از قبایل بدوی هم بد تریم !!!!!!

 • کمال 0 0

  قصاص؟ان هم روی یک بیگناه؟؟؟؟علاوه بر دیه و یا قصاص این وحشی ها باید به جرم اعمالی که باعث بر هم زدن نظم عمومی می شود مجازات شوند تف به ذات کثیفشون

 • ali 0 0

  با سلام و عرض ادب
  دوست گرامی متاسف از وقوع چنین حادثه ای ولی این تصویر متعلق به چند سال پیش است که متاسفانه با همین عنوان منتشر گشته است.لطفا قدری بروز و دور از دورغ پراکنی وتشویش اذهان عمومی کار کنید گرچه برخی نادان ها و افراد بی فرهنگ و خشونت طلب مرتکب چنین اعمالی می شوند ولی رسالت اصحاب رسانه در پیشگیری از وقوع و یا ترویج جرم چه می شود ؟.....