رئیسی به جمع صیادان سیستان و بلوچستان رفت + فیلم
حجم ویدیو: 5.09M | مدت زمان ویدیو: 00:02:11

سیستان و بلوچستان محروم ترین استان کشور است. بسیاری از روستاهای سیستان و بلوچستان از زیرساخت‌های اولیه مثل آب، برق و گاز بی بهره اند. آیت الله رئیسی در دومین سفر استانی خود به سیستان و بلوچستان رفت. او با صیادان بندر کُنارک سیستان و بلوچستان دیدار کرد. رئیس جمهور دیداری هم از کپرنشینان منطقه مرادآباد سیستان و بلوچستان داشت.

به گزارش رکنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در بدو ورود به چابهار به اسکله صیادی کنارک رفت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف آن با صیادان و ماهیگیران حاضر در این اسکله صیادی گفتگو کرد.

رئیس جمهور ضمن بازید از اسکله صیادی بندر کنارک و گفت‌وگو با صیادان بیان داشت: اینجا محرومیت هایی دارد که حتما می توانست نباشد امیدواریم با تلاش های مسئولان و و پیگیری دولت گام های جدیدی برداشته شود.

وی در بدو ورود به کنارک با بیان اینکه سفر به استان ها از برنامه‌های دولت است،‌ گفت: حضور نزدیک و آشنا شدن با مشکلات مردم، مدیران  و مناطق مختلف ازجمله برنامه های این سفر دو روزه است.

رئیسی اضافه کرد: شناخت ظرفیت های اقتصادی در جهت رونق تولید و رفع مشکلات مردم بسیار مهم است کار بعد از انقلاب در استان زیاد بوده اما نسبت به آنچه باید باشد خیلی فاصله دارد.

رئیس جمور بیان داشت : امیدورایم با همکاری مردم ،کارآفرینان و سرمایه‌گذاران گام هایی در جهت رفع مشکلات رونق تولید برداریم. اینجا محرومیت هایی دارد که حتما می توانست نباشد امیدواریم با تلاش های مسئولان و  و پیگیری دولت گام های جدیدی برداشته شود.

آیا این خبر مفید بود؟