توهین به بهاره رهنما برایش پول ساز است ! + فیلم عجیب ترین گفتگو با خودش
حجم ویدیو: 63.95M | مدت زمان ویدیو: 00:08:44

بهاره رهنما بازیگر نام آشنای سینما،تئاتر و تلویزیون کشور است. بهاره رهنما جزو بازیگران پرکار است. بهاره رهنما با پیمان قاسم خانی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام پریا است. بهاره رهنما چندسال پیش از پیمان قاسم خانی جداشد و پس از مدتی دوباره ازدواج کرد. بهاره رهنما در گفت وگویی تصویری رازهایی از زندگی اش را بیان کرد که در این گزارش آن را می بینید و می خوانید.

به گزارش رکنا، بهاره رهنما بازیگر نام آشنای سینما،تئاتر وتلویزیون ایران جزو بازیگرانی است که در کنار پرکاربودن وپیشرفت همیشه نیزحواشی زیادی به دنبالش بوده است.

به تازگی بهاره رهنما در گفت وگویی با خبرنگار رکنا ناگفته های زیادی از زندگی اش را فاش کرد. از داشتن چند مدرک تحصیلی تا مواجه خانم بازیگر با منتقدانش در فضای مجازی.

بهاره رهنما و علاقه اش به تحصیلات دانشگاهی

بهاره رهنما جزو بازیگرانی است که درچند مقطع و چندرشته تحصیل کرده و حتی این روزها که در دهه پنج زندگی اش قرار دارد دانشجوی مقطع دکتری است.

او در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر درس می خوانید اینطور پاسخ داد: من درس خواندن را دوست دارم، این حس خوبی است که شما در هر سنی بتوانید دانشجو باشید.

او ادامه می دهد: سال 70 دیپلمم  را گرفتم که دیپلمم را که گرفتم وارد دانشگاه شدم و تا 74  ادبیات خواندم. از 74 تا 78 حقوق خواندم ، بعد فوق لیسانس ادبیات نمایشی گرفتم . یک لیسانس گرفتم و انی روزها دانشجوی مکاتبه ای دکتری هستم.

بهاره رهنما: من آدم مهربانی هستم

خانم بازیگر ادامه می دهد: برای من سن و سال مهم نیست، من در 46 سالگی آدم جذابی هستم. به همین خاطر هیچ وقت ناراحت نمی شوم اگر فردی به من بگوید پیرزن. پیرزن یعنی سالها زندگی کردن و کسب تجربه.

بهاره رهنما می گوید: من آدم مهربانی هستم. سالهاست که عصبانی نمی شوم. چندسال است که با توجه به مطالعات روانشناسی که دارم تبدیل به آدمی شده است که به دنبال صلح است.

بهاره رهنما و انتقادهایی به او در فضای مجازی

خانم بازیگر مشهور درباره انتقادها و حرف هایی که در فضای مجازی به او می زنند نیز اینطور می گوید:

وقتی در فضای مجازی افرادی به من توهین می کنند ناراحت نمی شوم،اتفاقا خوشحال هم می شوم. این رفتار آن ها از دو جنبه برای من سودمنداست. اول از لحاظ معنوی هم به جهان باقی و حیاتی بالاتر اعتقاد دارم.به قول قدیمی ها همین بدگویان گناه مرا می شویند و آخرتم را سبکتر می کنند.از جنبه مادی،چرا که وقتی به من توهین می کنند باعث می شود آن تبلیغ یا آن فیلمی که به خاطرش مورد انتقاد قرار گرفته ام بازدید بیشتری داشته باشد.

بهاره رهنما و حمایت از زنان مستقل

شاید کم تر کسی خبرداشته باشد که بهاره رهنما و دوستان خیری که دارد مدتی است با راه اندازی پویشی از حدود 15 زن سرپرست خانوار حمایت می کنند. رهنما در این باره می گوید: شاید برای شما جالب باشد که بدانید من در زندگی ام از هیچ مردی بدی ندیده ام.مردان خیلی خوبی مثل پدرم ، برادرم ، دایی هایم و مردهای خوب بسیار دیگری را دیده ام. من ضد مرد نیستم امااین موضوع باعث نمی شود چشمم را به روی زنانی که در زندگی سختی می کشند ببندم.

وی ادامه می دهد: ما زن ها باید از همدیگر حمایت کنیم، شاید به همین خاطر بود که هشتک خود خودت باش را راه انداختم.بارهار شاهد بودم افرادی که در قسمت نظرات به من توهین می کنند خانم هستند.

وی با بیان اینکه 15 زن سرپرست خانوار تحت حمایت گروه او به نام دوستان بهاری هستند افزود: بارها به پویش نه به مرد زن دار اشاره کرده ام. ما کاری نداریم که زن یک مرد بد است، دست به زن دارد و یا هرچیز دیگری اما نباید حقوق خانم ها را نادیده بگیریم.

اما کارهای خیر بهاره رهنما به این جا ختم نمی شود او می گوید: به همت خیرین ایرانی که در کانادا زندگی می کنند یک سوزن دوزی و یک کتابخانه در چابهار به نام زن باران برای مادران و کودکان سرزمینم راه اندازی کرده ایم که به خاطر کرونا هنوز فرصت افتتاح آن پیدا نشده است.

 دلتنگی برای پریا

مادر است، وقتی حرف از دخترش که می شود قند توی دلش آب می شود. وقتی  از او می خواهیم درباره پریا صحبت کند می گوید: اگر به سالها قبل برگردم شاید وقت بیشتری را برای پریا صرف می کردم. من یک مادر محصل ،شاغل بودم و شاید وقت چندانی برای پریا نداشتم.

 

 

 

کدخبر: 719849 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟