فیلم جنجالی سارا و نیکا اشکشان را درآورد + جزییات
حجم ویدیو: 11.68M | مدت زمان ویدیو: 00:01:58

سارا و نیکا دوقلو های پایتختی هستند که در سریال پایتخت به شهرت رسیدند. سارا و نیکا در آخرین قسمت های فصل ششم سریال پایتخت از بازی در این فیلم حذف شدند. سارا و نیکا دوقلوهای پرحاشیه ای هستند که در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارند. شهرت سارا  و نیکا از ابتدا در سریال پایتخت بوده است اما پس از انتشار فیلم خارج از عرف سارا و نیکا در کنار استخر از ادامه بازی در این سریال کنار گذاشته شدند.

به گزارش رکنا، سارا و نیکا در لایو اینستاگرامی صحت خبر حذف شدنشان را از قسمت جدید سریال پایتخت تایید کردند. آنان بسیار از این اتفاق ناراحت بودند، به طوری که حین تعریف کردن این ماجرا به گریه افتادند. بغض های سارا و نیکا موجی از ناراحتی مخاطبانشان را در پی داشت.

دلیل حذف شدن سارا و نیکا از سریال پایتخت چه بود؟

انتشار تصاویر نامتعارف سارا و نیکا فرقانی، بازیگران نوجوان سریال پایتخت باعث حذف شدنشان از این سریال شده بود. این جنجال ها گمانه‌زنی ها را در متوقف شدن ساخت پایتخت 6 قوت بخشید. اما بر خلاف تمام حواشی در عدم ساخت قسمت جدید پایتخت، این سریال هفتمین قسمت خودش را هم روی آنتن تلویزیون برد. اما جای خالی سارا و نیکا، دوقلوهای افسانه ای پایتخت در این سریال به چشم می خورد.

برخی مخاطبان از نبودن سارا و نیکا گلایه کردند ، برخی هم دست به انتقاد زدند؛ و در این بین تنها دوقلو های پایتختی بودند که باید سریال پایتخت را از دور تماشا می کردند!

بازیگران نوجوانی که  از 9 ماهگی جلوی دوربین بودند، این بار به خاطر سبک زندگی متفاوت و انتشار کلیپی نامتعارف از بازی کردن جلوی دوربین محروم شدند. این در حالی است که این دوقلوهای پایتختی از 8 سالگی در سوئد زندگی کرده و با سبک زندگی متفاوت تری بزرگ شدند. برخی مخاطبان با اشاره به محل زندگی چندین ساله آنان رفتار نامتعارفشان را توجیه کردند و خواستار برگشت آنان به فصل جدید پایتخت شدند.

در نهایت باید دید سرنوشت سارا و نیکا چگونه رقم خواهد خورد و آنان می توانند دوباره به تیم پایتخت ملحق شوند؟

از زندگی سارا و نیکا چه می دانید؟

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

JhEAPeoYFaEg

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا فرقانی

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

IGDH5xKm5OlY

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

شهرت سارا و نیکا فرقانی

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکا نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

QTSxDsod5Lgr

خانواده و مهاجرت خواهران معروف تلوزیون

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

سارا و نیکا

عکس های سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا

سارا و نیکا

سارا و نیکا

آیا این خبر مفید بود؟