تصادفات بامداد امروز در زاهدان ۵ کشته بر جا گذاشت

به گزارش رکنا، ابراهیم شهریاری گفت: ساعت ۲۱ دقیقه بامداد امروز شهروندان با تماس به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی زاهدان، تصادف زنجیره‌ای منجر به حبس را گزارش و ستاد فرماندهی و مرکز کنترل عملیات بی درنگ سه تیم امداد و نجات از نزدیکترین ایستگاه‌ها به محل حادثه واقع در بلوار خلیج فارس اعزام کرد.

وی افزود: در این حادثه، سه دستگاه خودرو «پژو ۴۰۵ »، «سمند» و «پژو پارس» دچار حادثه شدند و تعدادی از سرنشینان هر سه خودرو، درون خودرو محبوس شده بودند.  

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله پس از رسیدن با استفاده از تجهیزات تخصصی اقدام به آزاد سازی مصدومان از داخل خودروهای درهم پیچیده کردند.

وی افزود: آتش نشانان پس از رهاسازی مصدومان حادثه و تحویل آنها به عوامل اورژانس در حال ایمن سازی بودند که شهروندان عبوری حادثه‌ای دیگر در چند کیلومتر قبل تر از حادثه اول را گزارش کردند که یک گروه از آتش‌نشانان حاضر در محل سریعا به محل حادثه دوم اعزام شدند و با رسیدن آتش‌نشانان مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با پنج سرنشین به شدت با تیر برق برخورد کرده که راننده خودرو به شدت مصدوم و درون خودرو محبوس شده و همچنین سرنشینان دیگر به بیرون پرت شده بودند.

شهریاری با بیان اینکه ایستگاه‌های۵۰، ۶۰ و ۱۰۰ به محل حادثه اعزام شدند، گفت: این حوادث ۶ نفر محبوس داشته که آتش‌نشانان نسبت به آزادسازی آن‌ها اقدام و تحویل عوامل اورژانس دادند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه پس از تایید عوامل اورژانس حاضر در این حوادث ۹ نفر مصدوم و پنج نفر فوت کرده بودند.

آیا این خبر مفید بود؟