مرگ عجیب نوزاد دختر در مهربانی سگ  ! / دعوای زن و شوهری حادثه آفرید

سگ بولداگ وقتی دید زن و مردی که والدین نوزاد نبوده اند باهم درگیر شده اند برای نجات جان نوزاد وارد این دعوا شد که ناخواسته مرگ نوزاد رقم خورد.

به گزارش رکنا، نوزاد دختر ۱۶ ماهه‌ای که مورد حمله سگ بولداگ قرار گرفته بود جانش را از دست داد. این حادثه در ساعت ۱۰.۳۰ دقیقه و در آکرون واقع در ایالت اوهایو رخ داد. مایکل میلر سخنگوی پلیس محلی در آمریکا گفت که ماموران پلیس این نوزاد را در حالی که به شدت زخمی شده بود در خانه پیدا کردند. این نوزاد بلافاصله به بیمارستان کودکان آکرون منتقل، اما پزشکان مرگ وی را اعلام کردند.

ماجرای مرگ نوزاد چه بود؟

بنا به تحقیقات پلیس این حادثه زمانی رخ داد که ظاهرا درگیری بین 2 بزرگسال در داخل خانه رخ داده بود. هیچ یک از زن و مردی که با هم درگیر شده بودند از والدین کودک نبودند. در حین درگیری دست کم یک سگ که از نژاد بولداگ بوده به این کودک حمله ور شده و وی را به شدت زخمی کرد.

در حالی که هنوز هویت این کودک اعلام نشده کالبدشکافی روی جسد برای تعیین علت دقیق مرگ او قرار است انجام شود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی سگ‌هایی که در این خانه نگهداری می‌شدند توسط مرکز کنترل حیوانات به قرنطینه منتقل شدند. تحقیقات پلیس برای پی بردن به مرگ کودک در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟