6 عکس دلخراش از جوان تهرانی در تونل آرش + جزئیات

سرهنگ احسان مومنی از برخورد شدید  بین موتورسیکلت با  سواری پژو   405 بدلیل حرکت خلاف جهت موتورسیکلت در مسیر تونل آرش در محدوده ظفر و شکستگی شدید پای موتورسوار در این حادثه خبر داد .

به گزارش رکنا، سرهنگ "احسان مومنی" در خصوص این خبر  عنوان کرد: صبح دیروز وقوع یک فقره تصادف   جرحی در محدوده ابتدای تونل آرش   به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت: موتورسواری که بسیار عجله داشته و بصورت خلاف جهت این محدوده را طی می کند ناگهان با سواری پژو 405 که در مسیر صحیح خود در حال تردد بوده بشدت برخورد می کند.

تصادف شدید در تونل آرش

وی گفت : شدت این تصادف به حدی بوده که موتورسیکلت وی بروی موتورسوار  نقش بر زمین شده افتاده و پای این راکب از چند جا شکسته و آسیب فراوان می بیند. راهی بیمارستان شدند . 

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه 3 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و  ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد : راکب موتورسیکلت در این حادثه  که بشدت مصدوم شده با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می گردند .

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: با بررسی های صورت گرفته توسط تیم کارشناسی منطقه 3 پلیس راهور فاتب مشخص گردیدحرکت خلاف جهت راکب موتورسیکلت و سرعت زیاد در رسیدن به مقصد باعث این حادثه شده است .

مومنی  بیان داشت : در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

وی از راکبین موتورسیکلت خواست همواره قبل از سوار شدن و حرکت کلاه کاسکت خود را بر سر  بگذارند و از تردد خلاف جهت پرهیز کرده و به هیچ وجه اقدام به این کار حتی در مسیرهای کوتاه ننمایند چرا که خودرویی که از مقابل و در جهت صحیح در حال تردد است پیش بینی حضور ناگهانی موتور را مقابل خود نداشته و در واقع فرصت تصمیم گیری  و عکس العمل مناسب را ندارد و باعث بروز اینچنین حوادثی می گردد.

تصادف تهران

تصادف تهران

تصادف تهران

تصادف تهران

 

تصادف تهران

آیا این خبر مفید بود؟