خودروسازان هم قیمت ها را بدون دلیل افزایش داده‌ اند و هم به تعهدات خود عمل نکرده‌ اند!

به گزارش رکنا، در پی بروز نارضایتی خریداران و متقاضیان پژو پارس از خلف وعده ایران خودرو در تحویل خودروهای 1402 به قیمت توافقی قبلی و اصرار بر افزایش قیمت در سال جاری، شهباز حسن پور بیگلری ، نماینده مردم کرمان (سیرجان، بردسیر) در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار رکنا، تصریح کرد: متأسفانه در اثر فقدان نظارت یکی دو ماهه‌ی مجلس شورای اسلامی، تخلفات گسترده‌ای شکل گرفته که موضوع خودروسازان یکی از آن‌هاست.

حسن پور افزود: خودروسازان هم قیمت ها را بدون دلیل افزایش داده‌اند و هم به تعهدات خود عمل نکرده‌اند. این اقدامات فقط منجر به بی‌اعتمادی در جامعه می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم افزود: من امیدوارم واقعا دستگاه‌ های نظارتی ورود کنند. زیرا موجی از نارضایتی در حال شکل گیری است. این افزایش غیرمعقول و بی رویه فقط مختص خودرو هم نیست. طی روزهای گذشته دیدم که قیمت آب و برق را هم گران کردند. در حالی که ما در بودجه 1403 هیچ مجوزی به دولت در این باره نداده‌ایم.

وی گفت: دولت و دولتمردان باید وامدار مردم باشند، نه هیچ دستگاه و نهاد دیگری. این همه در مورد گشت ارشاد گفتند، ولی چرا این اتفاقات ناگوار برای مردم می افتد؟ سازمان بازرسی و قوه قضاییه جلوی این بی عدالتی ها را بگیرند.

کدخبر: 999749 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟